דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET


אינטרנט רימון

אינטרנט כשר הינו מצד מילים אשר מיטיב לבטא את הניסיונות לחבר בין שתי עולמות: העולם המודרני והעולם המסורתי דתי. אנו חיים במציאות בה החידושים הטכנולוגיים הם יומיומיים, מהפכת התקשורת בעיצומה ומה שהיה אתמול אינו בהכרח מה שיהיה מחר. המציאות הנ"ל מחייבת אותנו להיות יצרתיים ולמצוא את הדרכים להתקדם עם המציאות מצד אחד ולשמור על הערכים והדת מהצד השני. עולם האינטרנט הביא עמו בשורה לעולם, של חופש מידע, נגישות ועוד יישומים רבים ומגוונים אשר נראים היום ממש הכרחיים בכדי לקיים חיי יומיום, אולם יחד עם חידושים ויתרונות אילו, נפתחו גם עולמות אשר רבים מאתנו היו שמחים לא להיחשף אליהם ובטח לא לחשוף את בני משפחתם. אינטרנט כשר הינה דרך נהדרת לשלב בין העולמות הנ"ל. המונח אינטרנט כשר מתייחס לאינטרנט אשר מצונזר למעשה בדרכים כאילו ואחרות ומונע מאתנו חשיפה לתכנים לא ראויים באינטרנט. בזכות האינטרנט הכשר יכולים לא מעט אנשים להצטרף למעגלי הגלישה באינטרנט שאילולא האינטרנט הכשר הם אינם היו יכולים להרשות להם ולמשפחתם לעשות כן.

אחת מחברות האינטרנט הכשר הינה אינטרנט רימון. חברת רימון אינטרנט מאפשרת ללקוחותיה גלישה באינטרנט כשר בטכנולוגיה ייחודית מאוד, שיטת החברה היא לסנן תכנים באינטרנט גם בצורה אוטומטית וגם בצורה אנושית וע"י כך גולשי רימון אינטרנט יכולים ליהנות מחוויית גלישה מצוינת למרות סינון תכנים לא רצויים. בנוסף לכך, רימון אינטרנט מאפשרת ללקוחותיה לבחור את רמות הסינון וההכשר אשר הם בוחרים ועל ידי כך מאפשרת למעשה לכל אוכלוסייה לבחור את המוצר הנוח לה: החל מהורים ומשפחות חילוניות אשר אינם מעוניינים שילדיהם יצפו בתכנים פורנוגרפיים אולם מראה של אישה הלובשת בגד ים הינו מראה לגיטימי עבורם ועד לתת מותג של אינטרנט רימון המכונה אתרוג אשר התכנים ברשת זו מופנים לציבור החרדי, על הסקלה הנ"ל נמצאות רמות סינון שונות אשר בוחר בהן הגולש.

חברת רימון פועלת כספק אינטרנט עצמאי לכל עניין ודבר, ומוכרת חבילות גלישה באינטרנט עפ"י מהירות הגלישה הרצויה. לחברה יש אתר אינטרנט ומוקדי שירות לקוחות טלפוניים אשר דרכם ניתן להצטרף לחברה או דרך אתרי אינטרנט שונים כגון אתר השוואת מחירי חבילות תקשורת תשווה תקנה.

מחירי חבילות הגלישה אשר נמכרות ע"י רימון אינטרנט משקפות את המחירים התחרותיים בשוק היום עם תוספת קלה, כך שמחירים אילו בהחלט משתלמים ותחרותיים למי שמעוניין באינטרנט כשר, רצ"ב טבלת השוואת מחירי אינטרנט רימון אל מול ספקיות אינטרנט רגילות:
 

5MB

12/15MB

30MB

40MB

100MB

הערות

012

19.9 ₪

25 ₪

25 ₪

25 ₪

25 ₪

מחירים והטבות מיוחדות

למנויי 012 מובייל

אינטרנט רימון

35₪

45 ₪

45 ₪

45 ₪

45 ₪

אינטרנט לגלישה בטוחה

018

20 ₪

20 ₪

30 ₪

30 ₪

40 ₪

- -

013

24.9 ₪

27.9 ₪

30 ₪

30₪

50 ₪

- - -

בזק בינלאומי

29.9 ₪

36.9 ₪

- - -

39.9 ש"ח

69.9 ₪

- - -

 
 
מה לבחור?
IPhone 5
Samsung Galaxy 4

מה שלא תבחר, אצלנו תדע
בדיוק כמה אתה משלם
---
Tivonet