דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET


צלחת לווין פרטית

בימים אילו נהוג ומקובל לחשוב כי כל בית בישראל אשר יש בביתו טלוויזיה כלומר כמעט כל הציבור הרחב למעט אוכלוסיות חרדיות מחוברות לחברת יס או לחברת הוט. בבדיקה של חבילות טלוויזיה השוואת מחירים נעשית בד"כ בין יס להוט כאשר בד"כ בתחום הטלוויזיה השוואת מחירים חוזרת על עצמה ומגלה כמעט תמיד כי הפערים בין יס להוט אינם גבוהים והשירות פחות או יותר דומה.

בקטגורית הטלוויזיה השוואת מחירים כמעט אף פעם לא עולה האופציה של צלחת לווין פרטית, רוב משתמשי הוט או יס יודעים כי קיימת האופציה הנ"ל אולם רובם ככולם לא יודעים בדיוק במה דברים אמורים ומה הם היתרונות בשימוש בצלחת לויין פרטית אל מול חיבור ליס או להוט. ולכן כאשר בודקים טלוויזיה השוואת מחירים בד"כ האופציה הנ"ל בכלל אינה נבחנת.

צלחת לווין פרטית הינה צלחת אשר קולטת שידורי לווין שונים אשר משודרים באוויר הפתוח ע"י שידורים ציבוריים בד"כ של מדינות וחברות שונות. צלחת הלווין דומה מאוד לצלחת הלויין של חברת יס אשר גם היא משדרת דרך לווין אשר שידוריו נקלטים ע"י צלחת לווין מתאימה אשר מותקנת בבתי הלקוחות בשונה מלקוחות חברת הוט אשר השידור של החברה לבתים הינה באמצעות רשת כבלים אשר נפרשה ועדיין נפרשת בכל רחבי הארץ.

באמצעות צלחת הלווין הקולטת את השידור הציבורי ניתן לראות את ותכניות ותכני הטלוויזיה אשר משודרים באותן מדינות ובאותם ערוצים אשר משדרים דרך הלווין. היתרון הינו מאוד ברור, לקוח אשר מתקין לעצמו צלחת לווין שכזאת באופן פרטי, אינו חייב את שירותיהם של יס או של חברת הוט, אין הוא צריך לשלם דמי מנויי חודשיים והוא יכול לעשות כרצונו בציוד אשר ברשותו וליהנות ללא כל תשלום חודשי מצפיה במאות ערוצים שונים המשודרים ברחבי העולם ללא תשלום.

לצד היתרונות הרבים של התקנת צלחת לווין פרטית ואי התלות בחברות יס ו הוט קיימים גם מספר חסרונות בשיטה הנ"ל: ראשית קיימת הוצאה כספית ראשונה של קרוב ל2000 ₪ וזאת על מנת לרכוש את צלחת הלווין הפרטית באיכות סבירה ולהתקינה. שנית, במקרה של תקלה אין גוף כמו חברת יס או חברת הוט אשר דואגות לטפל בתקלה ולפתור אותה ללא חיוב, בצלחת לווין פרטית מן הסתם כל תיקון כרוך בהוצאה כספית נוספת. השידור אשר נקלט בצלחת הלווין הינו בשפת המקום אשר קולטים כלומר, ערוצים ממדינות ערב משדרים אך ורק בערבית וללא תרגום כמובן וכך גם ממדינות נוספות כמו רוסיה, ספרד, טורקיה וכדומה.

לאור הנ"ל נראה כי פתרון של צלחת לווין פרטית הינה אופציה מאוד רלוונטית בבחינת חבילות טלוויזיה השוואת מחירים עבור אוכלוסיות ומגדרים שונים ולאו דווקא עונים על צרכים של הציבור הרחב. ולכן ניתן למצוא את צלחות הלווין הנ"ל בקרב המגזר הערבי בישראל, אצל יוצאי חבר העמים וכו'. האוכלוסיות הנ"ל נהנות מצפיה בשידור בשפתם ללא עלות חודשית ובמגוון רחב של ערוצים ולכן עבורם בערוצי טלוויזיה השוואת מחירים ראוי שתכלול את הנ"ל.

 
 
מה לבחור?
IPhone 5
Samsung Galaxy 4

מה שלא תבחר, אצלנו תדע
בדיוק כמה אתה משלם
---
Tivonet