דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא השוואת מחירי סלולר מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

השוואת מחירי סלולר

השוואת מחירי סלולר הינו דבר אשר צרכן נבון כדאי שיכניס לשגרה. לפני כשנתיים לערך שר התקשורת לשעבר מר משה כחלון שינה את התקנות הנוגעות לשוק הסלולר ובעקבות השינויים הנ"ל הצטרפו חברות רבות לשוק. הצטרפותם של חברות הסלולר הנ"ל הוביל לתחרות עזה על ליבו של הלקוח וכתוצאה מכך ירדו מחירי סלולר בארץ בצורה ניכרת.

בניגוד לעבר אז השוואת מחירים בין חברות הסלולר הייתה כמעט ולא רלוונטית וצרכן אשר כן ערך השוואת מחירי סלולר גילה שהשינויים וההבדלים בין החברות הינו מינורי. הרי שהיום יש לערוך השוואת מחירי סלולר אחת לשלושה חודשים בערך. נכון שהדבר נשמע מוזר ואף טרחני אולם צרכן אשר יקפיד על השוואת מחירים סלולר בפרק זמן הנ"ל יגלה כי הוא עשויי לחסוך מאות ואלפי שקלים בשנה למשפחתו.

חברות הסלולר בשוק

קיימות כיום כתשע חברות סלולר פעילות בישראל הנחלקות לשתי קטגוריות: מפעילות סלולריות ומפעילים וירטואליים. השוואת מחירים סלולר יכול להתבצע בתוך כל קבוצת חברות או להבדיל ניתן לערוך השוואת מחירים סלולר גם בין הקבוצות. חשוב לציין כי בבואנו לעשות השוואת מחירים סלולרי יש דברים אשר יש לקחת בחשבון מעבר להיות המפעיל מפעיל אמיתי או מפעיל וירטואלי מכיוון שגם המפעילים הווירטואליים וגם המפעילים הרגילים פעילים על אותן רשתות.

דברים שכן חשוב לקחת בחשבון כאשר עושים השוואת מחירים סלולרי הינו טיב השירות ואופיו: למשל בחברת גולן טלקום אין מרכזי שירות לקוחות והשירות הינו אינטרנטי/ טלפוני בלבד בשונה מחברת פלאפון למשל אשר לרשות לקוחותיה עומדים עשרות מרכזי שירות הפרוסים ברחבי הארץ, מוקד שירות לקוחות טלפוני וכן אתר אינטרנט. ולכן הגיוני שחברת פלאפון תהיה יקרה יותר בכל השוואת מחירים סלולרי: השירות אשר היא מעניקה ללקוחותיה יקר יותר.

כמובן שכל לקוח יכול לבחור מהו אופי השירות אותו הוא מעוניין לקבל אולם כאשר הוא עורך השוואת מחירים סלולר ראוי שהנושא יבוא לידי ביטוי. בטבלה הנ"ל המופיעה באתר תשווה תקנה ניתן לראות השוואת מחירים סלולרי בין החברות השונות.

חשוב לציין כי גולשי האתר יכולים להצטרף לכל אחת מהחברות ישירות דרך האתר וכן להתייעץ עם נציגי האתר בדבר מחירים, חבילות רלוונטיות ואופי השירות של כל חברה.

---
 
השוואה ורכישת מסלולי סלולר
 
 

Tivonet