דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא השוואת מחירים בין מעבדות לתיקון מכשירים סלולאריים מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

השוואת מחירים בין מעבדות לתיקון מכשירים סלולאריים

מרבית האנשים מחזיקים מכשיר סלולרי מדגם כזה או אחר, בין אם משתמשים באייפון או באנדרואיד סביר להניח שנתקלתם בלא מעט בעיות בטלפון. אנחנו לא מדברים על בעיות טכניות מורכבות אלא על בעיות ותקלות שאנו נתקלים שנגרמים באופן יומיומי שלרוב נובעות מחוסר תשומת לב, כאן נכנס נושא השוואת המחירים שלעיתים יכול להיות מפרך משום שהוא כולל כל כך הרבה פרמטרים.

כמה זה עולה לנו

"המחלה" שממנה סובלים מרבית המכשירים ושמרבית בעלי הסלולאר נחרדים לשמוע אותה היא "הקורוזיה". הבעיה עם קורוזיה היא שלרוב בעל המכשיר לא יוכל לזהות את הבעיה עד שלא תתפתח בעיה רצינית יותר, שכן תהליך הקורוזיה הוא תהליך שאורך זמן וכאשר הנזק הכבד מתרחש מרביתנו ניגשים לחברת הסלולר ממנה רכשנו את המכשיר על מנת לגלות שהנזק לא נכלל במסגרת האחריות וכל שנותר לעשות הוא לרכוש מכשיר חדש או מחודש. בבדיקה מהירה ניתן לגלות שנפגעי הקורוזיה יכולים לצאת מהמצב בעלות של 400 ש"ח במקום לרכוש מכשיר בעלות של כמעט 1000 ש"ח אם לא יותר (תלוי בסוג המכשיר).

רק בשנים האחרונות לאחר שאפל סרבו לשתף פעולה עם חברות הסלולר בקבלת מונופול על תיקון אייפונים. מאז השקת מכשירי האייפון נפתחו לא מעט מעבדות קטנות שמציעות שירותי תיקון במחירים נמוכים בצורה משמעותית מאשר ידרשו בחברות הסלולר- פרמטר נוסף בביצוע השוואת מחירים בין מעבדות לתיקון מכשירי סלולר. 

גורם הזמן

מעבר ליתרון הבולט הטמון במחירים המוזלים שמציעים מעבדות הסלולאר של תיקון אייפון, קיים יתרון נוסף שמבליט את העדפת מעבדות התיקון הפרטיות הוא נושא ההמתנה לתיקון. ברוב חברות הסלולר, תיקון מכשיר עשוי לערוך בין 24-48 שעות, כאשר ישנם מקרים שתיקון מהיר הרבה יותר ובמקרי קיצון רצוי תטפל בנזק בדחיפות גבוהה שכן תיקון וטיפול מהיר עשוי למנוע נזק גדול יותר.

השתתפות עצמית 

בעת רכישת מכשיר בחברות הסלולר מוצע ללקוח אפשרות להצטרף לתוכנית ביטוח ואחריות למכשיר בתמורה לתשלום קבוע. במרוץ הזמן מתגלה לא פעם שתוכנית האחריות המוצעת דורשת מהלקוח לשלם מחיר השתתפות עצמית גבוה עבור תקלות שכיחות לדוגמת קורוזיה.
מחקרים שנערכו מוכיחים שישנם מקרים לא מועטים בהן לא משתלם לבטח את המכשיר בחברות הסלולר שכן התשלום החודשי הקבוע מגיע לגובה עלות התיקון במעבדה פרטית.

אחת התקלות הנפוצות במכשירי סלולר הוא מסך שבור. אם נתייחס למכשיר האייפון 4 ונעשה פה השוואת מחירים; בעלי שירות האחריות שרכשו בחברות הסלולר ייאלצו להיפרד מ-450 ש"ח עלות הביטוח החודשי ובנוסף כ-399 ש"ח עבור השתתפות עצמית החלפת המסך. במעבדות הפרטיות עלות החלפת מסך שבור לאייפון 4 ישלם בין 300-400 ש"ח תלוי מה גודל הנזק.

מתקנים הכל מהכל

המעבדות הפרטיות מקבלות תעדוף נוסף בבחירתם משום שבניגוד לחברות הסלולר לא קיימת מגבלה לתיקון המכשיר בלי שום קשר לסוג המכשיר והמקום שבה הוא נרכש. כפי הנראה המעבדות הפרטיות ימשיכו לצוץ כמו פטריות אחרי הגשם כל עוד חברות הסלולר לא ישנו את מדיניותם לגבי ביטוח והאחריות ותיקון מכשירי סלולר אך תמיד חשוב לזכור כי ישנה האפשרות לעשות השוואות מחירים בינהם.
 


---
 
השוואה ורכישת מסלולי סלולר
 
 

Tivonet