דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא תקשורת סלולרית מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

תקשורת סלולרית

בימים אילו כאשר שוק התקשורת " רותח" וכל חברות התקשורת מוזילות מחירים ונאבקות על ליבו של הלקוח ניתן לרכוש חבילות סלולר במחירים חסרי תקדים, השוואת חבילות סלולר ומחירים לצרכן כפי שהן נמכרות היום למחירן לפני כשנתיים מראה עד כמה מחירם של חבילות הסלולר הוזל. השוואת מחירים חברות הסלולר מציעות מגלה כי למעשה היום חבילות הסלולר נעשו מוצר זמין לכולם ולמעשה מהוות מוצר צריכה לכל עניין ודבר.

השוואת חבילות סלולר חייבת להיעשות בין חברות הסלולר השונות על בסיס שווה, מחירים נמוכים הינם דבר מפתה אולם השוואת מחירים חברות הסלולר חייבת להיעשות בצורה מושכלת. ניתן היום לחלק את שוק הסלולר במספר צורות, הצורה הראשונה הינם מפעילי סלולר ומפעילי סלולר וירטואליים. חברות הסלולר אשר הינם מפעילי סלולר הן אותן החברות אשר יש ברשותן תקשורת סלולרית והן מוכרות חבילות סלולר לשיחות ושימושים אחרים על גבי הרשת שלהן, בין החברות הנ"ל ניתן למצוא את חברת פלאפון, חברת סלקום חברת אורנג וכן שתי חברות סלולר שהן למעשה מצטרפות חדשות: הוט מובייל וכן גולן טלקום, שתי חברות הסלולר האחרונות על אף שהן חברות סלולר ומחויבות להקים רשת סלולר עצמאית, הינן חברות חדשות יחסית ולכן נכון להיום " רוכבות" על גבי רשתות הסלולר של החברות הוותיקות. מנגד קיימות חברות אשר הן מפעילות סלולריות וירטואליות, אילו הן חברות אשר אין להן רשת סלולרית והן פועלות על גבי תקשורת סלולרית של חברות ותיקות עם רשת סלולר עצמאית, בין החברות הנ"ל ניתן למצוא את 012 מובייל, הום סלולר, רמי לוי תקשורת ויופון- חברות אילו מספקות אפשרות לשימושי סלולר אולם לא ברשת עצמאית משלהן.

ולכן השוואת חבילות סלולר חייבת לקחת בחשבון את העובדה החשובה הנ"ל האם החברה היא בעלת תקשורת סלולרית או חברה אשר הינה מפעיל סלולרי וירטואלי. יכולתן של חברות מהסוג הראשון לספק טכנולוגיה ואמינות רשת מן הסתם גבוהה הרבה יותר משל החברות אשר משתייכות לקבוצה השנייה וכמובן שעלות התפעול של חברות אילו אשר מחזיקות רשת סלולרית עצמאית גבוהות הרבה יותר ולכן ב השוואת מחירים חברות הסלולר המשתייכות לקבוצה הראשונה ויש בבעלותן רשת סלולרית עצמאית כנראה ייצאו יקרות יותר אולם חשוב לזכור את הסיבה לכך.

הפן השני אשר יש לקחת בחשבון כאשר עורכים השוואת חבילות סלולר הינו איכות וסוג השירות אשר מציאות החברות השונות, כמובן שב השוואת מחירים חברות הסלולר אשר לא מעניקות ללקוחותיהם אפשרות לשירות פרונטאלי יכולות להציע מחירים זולים יותר. חברות הסלולר אשר אינן מאפשרות שירות פרונטאלי הן: גולן טלקום, 012 מובייל. חברות אחרות מאפשרות שירות פרונטאלי אולם הן נמצאות בתוך בתי עסק אחרים ולא תמיד תשומות הלב הניהוליות עוסקות בניהול השירות בין החברות הנ"ל ניתן למצוא את : הום סלולר, רמי לוי תקשורת, יופון- אין המתואר מעיד על כך שהשירות בחברות הנ"ל הוא פחות טוב , אולם הוא מצביע על הבדלים בין השירות אשר חברות הסלולר מציאות ללקוחות.
למעשה, חברות אשר יש ברשותן רשת סלולרית עצמאית ומעניקות שירות לקוחות הן פרונטאלית והן ע"י מוקד טלפוני ואינטרנט וזהו עיקר עיסוקן גובות מחיר יקר במעט מהאחרות וראוי לקחת את מכלול הנושאים כאשר עושים השוואת מחירים של חבילות סלולר.

למעשה, חברות אשר יש ברשותן רשת סלולרית עצמאית ומעניקות שירות לקוחות הן פרונטאלית והן ע"י מוקד טלפוני ואינטרנט וזהו עיקר עיסוקן גובות מחיר יקר במעט מהאחרות וראוי לקחת את מכלול הנושאים כאשר עושים השוואת מחירים של חבילות סלולר.

 

 

---
 
השוואה ורכישת מסלולי סלולר
 
 

Tivonet