דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא הצטרפות לאורנג' מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

הצטרפות לאורנג'

חברת אורנג' מאז כניסתה לשוק הסלולר בישראל דאגה תמיד למצב את עצמה כחברה יוקרתית הממוצבת גבוה בשוק והצטרפות לאורנג מעידה על הלקוח. חברת אורנג' למי מבנינו שלא זוכר, הייתה למעשה חברת הסלולר הראשונה אשר הביאה את בשורת הסים כארד לישראל, עד אז גם לקוחות פלאפון וגם לקוחות סלקום לא יכלו לנסוע עם מכשירם הסלולרי לחו"ל ונאלצו להחליף מכשיר סלולר ברצותם לצאת לחו"ל. ולכן הצטרפות לאורנג הביאה עמה בשורה לאנשי עסקים רבים אשר טסים לחו"ל פעמים רבות בשנה ומכאן גם נקבע מיצובה של החברה כמשהו יוקרתי :הצטרפות לאורג אומרת לגביך משהו...
 

אז מצטרפים לאורנג'?

בשנים האחרונות נשחק מעמדה ומיצובה של אורנג' בשוק הסלולר, שאר חברות התקשורת עברו לטכנולוגית ה-GSM לסוגיה השונים וכיום כל החברות מספקות ללקוחות סים כארד כך שהצטרפות לאורנג אינה כבר אישו מיוחד. למרות הנ"ל מקפידה חברת אורנג' לשמור על רמת מחירים מהגבוהות בשוק ונגררת אך ורק עד לרמה מסוימת של תחרות מחירים כך ש הצטרפות לאורנג משמעותה ברוב המקרים הינה תשלום יקר יותר עבור שירותי סלולר מאשר ברוב חברות התקשורת.

המציאות המתוארת לעיל אילצה את חברת אורנג' לייצר פתרונות אשר יעזרו לה להתמודד בשוק הכל כך תחרותי מבלי לשחוק את מותג אורנג הצטרפות כאמור לאורנג' הינה יקרה מרוב חברות הסלולר ולכן אורנג' הקימה את המותג 012 מובייל, למעשה אין חברת סלולר כזאת ו012 מובייל הינה מוצר סלולרי זול מבית אורנג הצטרפות לחבילות 012 הינה בעלות נמוכה משמעותית מאשר הצטרפות לאורנג כאשר למעשה הלקוח נהנה מרשת הסלולר של חברת אורנג'. ע"י המהלך הנ"ל יכולה אורנג' לנהל ולהצטרף למלחמות המחירים בשוק ולהציע ללקוחות מחירי חבילות סלולר זולות כמו שאר השוק דרך המותג 012 מובייל וזאת מבלי לשחוק לגמרי את מותג אורנג' ולשמר אותו ממוצב ברמה גבוה יחסית. בצורה הזאת נהנית חברת אורנג' מכל העולמות: לקוחות אשר בחרו אורנג הצטרפות לחבילות החברה כרוכה בתשלום גבוה יותר ואילו לקוחות אשר מחפשים מחיר זול באיכות טובה יכולים למעשה ליהנות מרשת אורנג הצטרפות לחבילות 012 מובייל.

היכן בכל זאת ההבדל? מדובר בבידול אשר נעשה בעיקר בנושא שירות הלקוחות וכן בחבילות תוכן אשר נמכרות ללקוחות, אורנג' מספקת ללקוחותיה שירות פרונטאלי, טלפוני ואינטרנטי ואילו לקוחות 012 מובייל לא יכולים ליהנות מהשירות הפרונטאלי ומנותבים בד"כ לשירות דרך האינטרנט. בנוסף מציאה אורנג' ללקוחותיה השונים מגוון שירותים כמו שירות MY BOX האפליקציה המתקדמת לאחסון וגיבוי מידע עם נפח אחסון של 100GB כל מה שחשוב בד"כ ללקוח מקבל גיבוי מלא: אנשי קשר, תמונות, הודעות, סרטונים, קבצי קול, פגישות ומשימות. כך שלמעשה ההבדל בין הצטרפות לאורנג לבין הצטרפות ל 012 מובייל הינו מינורי מבחינה טכנולוגית אולם משמעותי מבחינת המחיר.

---
 
השוואה ורכישת מסלולי סלולר
 
 

Tivonet