דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא הצטרפות לפלאפון מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

הצטרפות לפלאפון

פלאפון הינה חברת הסלולר הראשונה שהוקמה בישראל, החברה הוקמה בשנת 1985 ע"י מוטורולה ותדיראן תקשורת, במרוצת השנים עברה השליטה בחברה לא מעט גלגולים וכיום החברה בשליטה מלאה של בזק. החברה ממוקמת בגבעתיים ומנכ"ל החברה בשנים האחרונות הינו מר גיל שרון. בתחילת הדרך הצטרפות לפלאפון הייתה פריווילגיה אשר רק מעטים מאוד באוכלוסייה יכלו להרשות לעצמם, המחירים היו מאוד מאוד גבוהים הן של ציוד הקצה, קרי המכשירים והן של דקות השיחה, יתרה מכך בעלי הקו שילמו זמן אוויר לא רק על שיחות אשר הם חייגו, אלה אף על שיחות אשר הם קיבלו. חשבון פלאפון ממוצע בתחילת הדרך הגיע לסך של אלפי שקלים כך שבאמת הצטרפות לפלאפון הייתה שמורה אך ורק לאילו אשר ידם הייתה משגת.

במרוצת השנים הענף השתנה מהקצה אל הקצה, בנוסף לחברת פלאפון אשר הייתה לאורך זמן מונופול בשוק, הצטרפו לשוק גם חברות סלקום ופרטנר ולכן יכלו הלקוחות לבחור לאיזו חברה להצטרף בשונה מהמצב בתחילת הדרך אז רק הצטרפות לפלאפון הייתה רלוונטית. כניסת המתחרות החדשות הובילה גם לתחרות מחירים בשוק וכן רגולציה של הממשלה אשר גם כן תרמה להוזלת מחירים וכך בשנים האחרונות יכול גם הציבור הרחב ליהנות משימוש בסלולר ולא רק יחידי סגולה.
 

אולם נדמה ששום דבר לא הכין את חברות הסלולר למהפכה ושינויי השוק אשר הגיעו בעקותיה בשנת 2010, שינויים רדיקלים אשר הוביל שר התקשורת לשעבר מר משה כחלון אפשרו למעשה כניסת שחקניות רבות ונוספות לשוק וכן הסיר את כל המגבלות והתרגילים השיווקיים אשר מנעו מלקוחות לעבור בין החברות השונות. ולכן כאשר מצד אחד כמות המתחרים עולה ומהצד השני כל לקוח יכול לעזוב מתי שהוא חפץ בכך את חברת הסלולר בה הוא נמצא, אזי רמות המחירים בשוק צנחו דרמטית.

לקוחות אשר בעבר יכלו רק לחלום על הצטרפות לפלאפון מחוזרים כיום ע"י החברה בשלל מבצעים, חבילות כאילו ואחרות ובתעריפים מגוחכים, אם בתחילת הדרך הצטרפות לפלאפון הייתה כרוכה בהפרדות מאלפי שקלים בחודש, היום תמורת סכום של כמה עשרות שקלים ניתן ליהנות מחבילה ללא הגבלה של שיחות הודעות כתובות וחבילת גלישה נאה וכמובן ליהנות מרשת הנדסית טובה.
 
כיום הצטרפות לפלאפון פופולארית למעשה בשלוש חבילות עיקריות:
 
1- החבילה הראשונה כוללת שיחות ללא הגבלה, שליחת הודעות כתובות ללא הגבלה וכן GB 5 גלישה וכל זאת במחיר חודשי של 69 ₪.
2- חבילה הכוללת 3GB גלישה עם שיחות והודעות כתובות ללא הגבלה במחיר של 59 ₪ בחודש
3- חבילה לאילו הממעטים לדבר ולגלוש- חבילה במחיר של 29.9 ₪ ולשלם עפ"י השימושים שלהם בפועל.

---
 
השוואה ורכישת מסלולי סלולר
 
 

Tivonet