דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא TV2GO  מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

TV2GO

מוצר חדש נוסף לצפייה בשידורי הטלוויזיה שלו דרך החברות המסורתיות, יס והוט. האתר מעביר ערוצי טלוויזיה ושידורים של תכנים בטכנולוגיית   (OTT Over The Top), מדובר בשידור על רשת האינטרנט הביתית של הלקוח ללא כל צורך בממיר או אביזר כזה או אחר מלבד רשת אינטרנט ביתית במהירות גלישה גבוהה.

אתר TV2GO עלה לאוויר לפני מספר שבועות ומספק לעת אתה שידורי טלוויזיה למחשבים בייתים בלבד, אולם בקרוב מבטיחים באתר תושק גם גרסת המובייל. ממשק המשתמש באתר נוח ופשוט ומבוסס למעשה על שימוש בשלט בדומה לשלטי הטלוויזיה אשר כולנו מורגלים בהם. האתר משדר את ערוצי הטלוויזיה הישראלית: ערוץ 2, ערוץ 1, שידורי עידן פלוס ערוץ 10 וכו' וכן כ 150 ערוצים לערך אשר הותאמו לדרישות הצרכן הישראלי, בנוסף יש כ למעלה מ-30,000 סרטים וקטעי מוזיקה שונים, וכן מגוון רחב של ערוצי ילדים, ערוצי ספורט, ערוצי סרטים ובידור, ערוצים בשפה הרוסית, ערוצי מוזיקה, ותכנים נוספים באתר אשר מתחדשים כל הזמן.

אין ספק כי כניסתו של אתר TV2GO לשוק הטלוויזיה מסמן את הדור הבא של צריכת התכנים הטלוויזיוניים, מגמה שהחלה בארץ חברת סלקום עם סלקום TV וסביר להניח כי מגמה זו תמשך ואף תתחזק בעתיד ותיצור תחרות קשה לחברות יס והוט בתחום הטלוויזיה.


---


Tivonet