דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא חברת yes משיקה את yes Quattro מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

חברת yes משיקה את yes Quattro

חברת יס משיקה את yes Quattro, ממיר חדש בעל יכולות וביצועים טובים הרבה יותר מהממירים הקיימים. חברת יס אינה קופאת על שמריה ומנסה לחדש ולהוביל את הטכנולוגיה בתחומה. הבשורה הפעם מגיעה בדמות ממיר ה yes Quattro. מדובר בממיר חדיש אשר חברת יס משיקה וניתן כמובן לרכוש בעת הצטרפות ליס או למנויים הקיימים של יס מבצעים שונים הושקו וניתן לשדרג את הממירים הקיימים.

עד היום לקוחות ידעו כי בעת הצטרפות ליס ניתן היה לבחור למעשה בין שני סוגי ממירים שונים וכך גם תומחרו חבילות יס מבצעים השונים, בעת הצטרפות ליס בחבילות הבסיסיות הממירים הינם ממירים פשוטים אשר ניתן בעזרתם לצפות בתכנים שונים. הצטרפות ליס בחבילות היקרות יותר אפשרה ללקוחות יס מבצעים שונים אשר במסגרתם קבלו הלקוחות ממירים חכמים אשר מאפשרים הקלטת תוכניות שונות וצפייה במבחר תוכניות ב VOD . כמובן ש יס מבצעים אשר דחפו לשימוש בחבילות המורכבות יותר. 

וכעת אם השקתו של מוצר ה yes Quattro הרי שניתנת אופציה נוספת ללקוחות ביס לבחור איזה מוצר מתאים להם בצורה הטובה ביותר. עיקר התועלת של ממיר ה yes Quattro מתבסס על כח העיבוד שלו, ממיר ה yes Quattro מאפשר הקלטה של עד 4 תוכניות מערוצים שונים במקביל! , ובנוסף ל- 2 ערוצים המוקלטים באופן אוטומטי על-ידי שירות yesPrimeTime, אשר מקליט אוטומטית שני ערוצים שבוע אחורה בשעות השיא (24:00 - 18:00) כדי שניתן יהיה לחזור ולצפות במה שמעוניינים. בנוסף יש לממיר החדש ה yes Quattro נפח הקלטה עצום של 1,000 ג'יגה המכיל כ- 1,000 שעות.

ממשק המשתמש חדש הינו פיתוח נוסף ב ממיר ה yesQuattro ממשק המשתמש החדש אשר עוצב בצורה חדשנית המאפשרת גישה נוחה ומהירה לספריות התוכן העשירות של yes ב- VOD. קטלוג yesVOD מכיל מעל ל-30,000 תכנים, וקטגוריית 24/7 ב-VOD מכילה כ-400 סרטים המתחדשים מדי יום! בקיצור שרות פרימיום אמיתי.

אולם לצד היתרונות הרבים של ה yesQuattro  יש גם חסרונות או ליתר דיוק נושאים אשר לא טופלו ושודרגו ביחס לממיר הישן, אחד מהם הוא נושא הגישה ומציאת התוכן המוקלט. התוכן בספריות השונות נמצא ברשימת טקסט ארוכה ואינסופית כאשר מבנה המיונים שלה מוגבל על פי מספר קטגוריות מצומצם אשר רוב רובם של האנשים אינו יודע כי הם קיימים. גם הניסיון לבצע את המיונים בסט התמונות בעיקר מפריע ולא מנגיש את מה שנדרש: אילו הרשימה הארוכה היתה מאורגנת חכם יותר למשל עם סינון טריוויאלי בין תכנים של ילדים אל מול תכנים של מבוגרים היה עושה את החיים קלים הרבה יותר בעיקר למבוגרים כמובן אשר יכלו למצוא את עצמם טוב יותר בין כל אותן עשרות הקלטות של ילדהם. 

---


Tivonet