דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא יס טלוויזיה בלוין מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

יס טלוויזיה בלוין

יס טלוויזיה בלוין הוא בשמה המלא:  חברת די.בי.אס שירותי לוין (1998) בע"מ הינה חברת תוכן טלוויזיוני, אשר מספקת למנוייה חבילות וערוצי צפייה בטלוויזיה ע"י שידורי לוין. יס טלוויזיה הוקמה בשנת 1998 לאחר לא מעט שנים בהם חברות הכבלים היו מונופול בשוק ערוצי הטלוויזיה וכניסתה של יס טלוויזיה בלוין הפכה את השוק ממונופול לדואופול.

כמובן שכניסתה של יס לשוק לא הייתה קלה, הכניסה של יס מבצעים רבים ושונים אשר חלקם הצליחו יותר וחלקם הצליחו פחות. חברות הכבלים כמובן ניסו לטרפד את כניסתה של יס טלוויזיה בלוין ע"י שינויי חבילות הטלוויזיה שלהם, הערוצים השונים אשר נוספו וחבילות כאילו ואחרות. כמובן שכמצופה יס מבצעים רבים ואטרקטיביים וזאת במטרה לחדור לשוק.

לאורך השנים הצליחה לחדור חברת יס טלוויזיה בלוין לשוק ולהוות אלטרנטיבה ראויה לחברות הכבלים השונות אשר במרוצת הזמן התגבשו לחברת הוט כפי שמוכרת בצורתה הנוכחית. חברות יס והוט נמצאות עד היום במעיין מלחמת מחירים הן להוט והן ליס מבצעים רבים שונים ומגוונים , ושתי החברות הנ"ל מתחרות כל הזמן במספר קטגוריות שונות ולאו דווקא תמיד סביב המחיר.
 

מה עדיף יס או הוט

השאלה הנשאלת היא מה עדיף יס או הוט? השדה הראשון של התחרות בין יס להוט הינו שדה התוכן, גם בהוט וגם ב יס מבצעים רכש של סדרות, סרטים, תכניות טלוויזיה והפקות מקור כאילו ואחרו וזאת במטרה לעניין ולרגש את הצופים ולמשוך אותם להצטרף לחברה. השדה השני בו פעילות החברות הינה השדה הטכנולוגי, גם ביס וגם בהוט שוקדים כל הזמן על השמרים במטרה להביא את החדשנות הטכנולוגית לפתחו של הלקוחות וע"י כך גם לייצר ערך מוסף מול הלקוח וגם בהוט וגם ב יס מבצעים השקות חגיגיות של מוצרים אילו לדוגמא הממיר המקליט, שידורי HD וכו' וכו'.

והשדה השלישי הינו שדה המחיר, בשדה הנ"ל התמונה מעט מעניינת מכיוון שלאורך הזמן מחירי החבילות של יס טלוויזיה בלויין היו יקרים במעט ממחירי הוט, ולמרות זאת קיימת תחרות מחירים בין החברות כאשר חברת יס מקפידה לגבות ולמצב את איכויותיה מעט יותר מהמתחרה הוט.

כיום ניתן למצוא ביס טלוויזיה בלוין כארבע חבילות ערוצים עיקריות, החבילה הצרה היא למעשה חבילה אשר נכפתה על חברת יס ע"י משרד התקשורת אשר לחץ על חברות הטלוויזיה לאפשר למנויים ליהנות מחבילות בסיס זולות. החבילה הרחבה ביותר מאפשרת צפייה כמעט בכל ערוצי התוכן של החברה, שימוש בממיר יס מקס אשר מאפשר הן הקלטה של תכניות טלוויזיה ותכנים שונים והן צפייה בתכנים מוזמנים חלקם בתשלום וחלקם ללא עלות, וכן שימוש בממיר HD  אשר מאפשר חווית צפייה בטלוויזיה באיכות גבוהה מאוד. שתי החבילות נוספות הינם חבילות ביניים אשר מאפשרות כל חבילה צפייה במספר כזה או אחר של ערוצים לבחירתו של הצופה. בנוסך לחבילות צפייה אילו קיימים בחברה ערוצי תוכן שונים בעיקר בעולמות הספורט וסרטי המבוגרים, אשר בעבור צפייתם נידרש תשלום בנפרד והם אינם כלולים בחבילות יס מבצעים השונים.

---


Tivonet