דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא טלוויזיה רב ערוצית סלקום מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

טלוויזיה רב ערוצית סלקום

סלקום עתידה להשיק עד סוף השנה טלוויזיה רב ערוצית סלקום תשיק את השירות הנ"ל באמצעות שימוש בטכנולוגיית Iptv. מהי בעצם טלוויזיה רב ערוצית סלקום עתידה להשיק? טלויזיה סלקום הינה שידור של טכניים טלויזיונים על גבי רשת האינטרנט.
 
טלויזיה סלקום יכולה לפעול על גבי האינטרנט אודות לפס הרחב וקצב גלישה גבוה מאוד אשר מאפשר הזרמת כמות מידע גבוהה מאוד תוך פרק זמן קצר מאוד, השירות של טלויזיה סלקום יאפשר למעשה צפייה בטלוויזיה כפי שצופים דרך הצטרפות לחברת יס או הוט. בעוד שיס משדרת את שידוריה באמצעות לוין ואילו הוט על גבי רשת כבלים הרי שטלוויזיה רב ערוצית סלקום תשודר כאמור באינטרנט ע"י טכנולוגית Iptv. ע"י כניסת סלקום לתחום הטלוויזיה רב ערוצית סלקום למעשה תוביל את השוק הישראלי לתחרות מחירים בנושא עלות ערוצי הטלוויזיה.
 

מהפכת המחירים הגיעה לישראל

מהפכת המחירים בתחום התקשורת אשר עברה על העולם בשנים האחרונות לא פסחה על ישראל והגיע גם אלינו, אולם באיחור קל אולם השפעתה ניכרת בכיסו של כל אחד. בעוד שבישראל חווינו את הורדות המחירים האגרסיביות בעיקר בתחומי הטלפוניה: שיחות פנים, שיחות לחו"ל, בתחומי האינטרנט וכן בתעריפי הסלולר, הרי שהורדות מחירים אילו דילגו למעשה מעל שוק חבילות ערוצי הטלוויזיה בתשלום והצרכן הישראלי משלם היום למעשה מחירים גבוהים מאוד בהשוואה לעולם. הסיבה העיקרית לנ"ל היא העובדה שהשוק נחלק בין שתי חברות בלבד: חברת יס אשר משדרת בלוויין וחברת הוט אשר משדרת על רשת כבלים הפרוסה ברחבי הארץ, העובדה כי רק שתי חברות פעילות בשוק היא זו אשר למעשה מונעת תחרות מחירים אמיתית והוזלה של המוצר.
 
הסיבה לכך שיש רק שתי חברות נעוצה בעיקרה בעלויות פריסת תשתיות גבוהה מאוד אשר יוצרת חסם כלכלי משמעותי לחברות אשר מעוניינות לפעול בשוק הנ"ל. השימוש באינטרנט אמור לדלג על החסם הנ"ל וכך למעשה סלקום יכולה לספק טלוויזיה רב ערוצית סלקום עתידה למעשה להוות אלטרנטיבה ליס ולהוט ולמעשה להתחרות בהן בשוק הנ"ל ע"י טלויזיה סלקום.

כאמור, טלויזיה סלקום תהיה הראשונה הפועלת בטכנולוגיה הנ"ל ומן הסתם בתחילת הדרך יהיו לא מעט מכשולים טכניים ורגולטורים אשר יקשו על טלויזיה סלקום, בכדי להימנע ממכשולים אילו אזי טלויזיה סלקום תשדר בשלב הראשון את עידן 2000, אשר פועל תחת השידור הממלכתי בישראל ושידורו צפוי להיות חינמי וכן טלויזיה סלקום תשדר בהתחלה תכנים באמצעות ספריית Vod, חבילות תוכן אילו ימכרו ללקוחות בעלות צפויה של 100 ₪ לערך בעוד שחבילות מינימליות ביס ובהוט נמכרות בכ-20% יותר.

סלקום הינה הסנונית הראשונה אשר תאפשר ללקוחותיה טלוויזיה רב ערוצית סלקום מזהה למעשה בכניסה לשוק הנ"ל מקור הכנסה נוסף כפי שקורה במדינות רבות בעולם כדוגמת יפן, סין, דרום קוריאה, גרמניה צרפת וכו' ואנחנו כצרכנים נוכל ליהנות מהוזלה צפויה של מחירי חבילות ערוצי הטלוויזיה.
 
 שיווק באינטרנט