דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא take - טלויזיה באינטרנט מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

take - טלויזיה באינטרנט

מגמת התחרות וכניסת חברות נוספות לשוק ערוצי הטלוויזיה בישראל נמשכת. הדואופול אשר נשלט במשך שנים רבות ע"י חברות יס והוט מתחיל להיסדק וחברות נוספות מתחילות להיכנס לשוק ערוצי הטלוויזיה תוך שימוש בחבילות אינטרנט רחבות וטכנולוגיות שונות אשר מאפשרות טלויזיה באינטרנט. הסנונית הראשונה לשינויי המרחש מול עינינו הייתה בדמות סלקום TV אשר ניצלה את האפשרות להעביר טלויזיה באינטרנט ומזה מספר חודשים מוכרת חבילות צפייה של טלויזיה באינטרנט אשר מתאפשרות בעזרת חבילות אינטרנט רחבות. השחקנית החדשה אשר הצטרפה לשוק הינה take מבית פל סחר, take טלויזיה משתמשת למעשה בכל אותם ערוצים של טלויזיה באינטרנט אשר אלפים מהם מצויים ברשת האינטרנט ובעזרת ממיר ותוכנה ייחודית מנגישה אותם ללקוחותיה באמצעות חבילות האינטרנט הרחבות.

הממיר של take הינו למעשה קופסת אנדרואיד אשר פתוחה לכל תוכן ואפליקציה ובעזרתה יכולים הלקוחות לצפות בערוצים השונים וכן בתכנים ואפליקציות גם בצורה חופשית.

מודל התמחור של take מורכב למעשה משני חלקים הראשון הינו הממיר של take אשר הערכה בה הוא נמכר כוללת: את הממיר כולל אנטנה בסיסית לעידן פלוס. למי שצריך אנטנה טובה יותר וכן שלט חכם אשר כולל גם מקלדת מלאה. מחיר ערכת take הינו 549 ₪ והחברה מתחייבת לחבילת בסיס חינמית לכל החיים , אולם חשוב לזכור כי חבילת הבסיס של take טלויזיה באינטרנט כוללת את שידורי עידן פלוס ועוד מספר ערוצי וידאו חינמיים אשר נמצאים באינטרנט. חבילות עשירות יותר אשר כוללות גם תכני VOD וערוצים נוספים אשר מופיעים בטלויזיה באינטרנט יגיעו בשלב הבא והצפייה בהם תהיה בתשלום. 

---


Tivonet