דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא השוואות מחירים לאינטרנט ביתי מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

השוואות מחירים לאינטרנט ביתי

אנחנו נמצאים היום בעיצומה של מהפכת התקשורת אשר נוגעת בכולנו, את מהפכת התקשורת ניתן לחוות במספר מדיות שונות אולם ללא ספק האינטרנט הוא מלך המהפכה. אינטרנט ביתי, עסקי, סלולרי בכל מקום ניתן למצוא את האינטרנט והוא משפיע השפעה מכרעת על חיינו: מאפשר לנו מידע זמין כל הזמן, תקשורת רצופה עם חברים במהירויות גבוהות ובמקביל: קבוצות וואטס אפ, פייסבוק וכו' מחבר בין ארצות ומאפשר להפוך את העולם הגלובאלי לכפר קטן. נדיר למצוא היום בית בישראל ללא אינטרנט ביתי, עסק ללא אינטרנט בעסק ומכשיר סלולרי אשר אינו תומך באינטרנט.

בהמשך להתפתחות האינטרנט נולד למעשה שוק חדש של מוצרים וחברות אשר מגלגל מיליארדים בעולם ובישראל, שוק אשר לא היה קיים לפני שלושים שנה והיום נראה כאילו מאז ומתמיד מלווה אותנו: חברות תקשורת אשר מספקות לנו תשתית לאינטרנט ביתי, משרדי וכו'. ספקי אינטרנט אשר בזכותם יש לנו אינטרנט ביתי ועסקי וכן לא מעט חברות אשר מנצלות את תשתית האינטרנט על מנת לספק לנו שירותים כאילו ואחרים לצריכה בבית. לדוגמא אינטרנט ביתי אפשר את הקמת כל אתרי ההימורים ברשת- תעשיה עצומה. אינטרנט מאפשר שיחות סקייפ טראנס אטלנטיות וכו'.

בשנים האחרונות ניתן לראות כי לא מעט חברות בעולם ובישראל משנות את אופי פעילותן ואם בעבר כל חברה התמחתה בתחום אחד של תקשורת: אינטרנט ביתי, תקשורת סלולרית, ערוצי טלוויזיה וכו. הרי שבשנים האחרונות החברות נרכשו, מוזגו וכו ואנחנו מתחילים לדבר על קבוצת תקשורת, קבוצה אשר ניתן למצוא בה תחת קורת גג אחת מגוון מוצרי תקשורת, בהתנהלות כזאת החברה מצליחה לפעול בצורה רזה יותר בהשוואה למספר חברות אשר מוכרות רק מוצר אחד.


בארץ קבוצות התקשורת הבולטות ביותר הן קבוצת בזק  אשר עדיין אינה יכולה לפעולה בצורה חופשית עקב מגבלות רגולציה וקבוצת הוט אשר בין השאר משווקת את חבילות הטריפל ומציעה מגוון שירותים תחת קורת גג אחת במחיר אחד אשר זול יותר מרכישת כל מוצר מספק אחר. בטבלה שלפנינו ריכזנו את מגוון חבילות הטריפל של הוט, לנוחיותכם.

  אינטרנט ביתי   


---
השוואת מחירי חבילות אינטרנט ורכישה
  • השוואת ספקי אינטרנט
    • השוואת ספק + תשתית אינטרנט
      • השוואת תשתית אינטרנט


        Tivonet