דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא תשתית אינטרנט לעסקים קטנים וגדולים מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

תשתית אינטרנט לעסקים קטנים וגדולים

כמעט כל הפעולות היומיומיות בעסק תלויות היום בתשתית האינטרנט, למשל: 
-קיום קשר אמין עם הלקוחות כדי להבטיח צבירת לקוחות חדשים ושמירה על הלקוחות הקיימים. 
-רשת האינטרנט מאפשרת לארגן ולמלא את הזמנות הלקוחות במהירות ובאופן מלא. 
-מוצרים רבים מועברים ללקוחות בפורמט דיגיטלי. 
-למדיה החברתית ולנוכחות של העסק באינטרנט יש תפקיד חשוב בפרסום העסקים של היום. 
-הגישה לרשומות השכר ולנתוני הלקוחות נעשית היום באמצעות רשתות אינטרנטיות.

סוגי תשתיות האינטרנט

תארו לעצמכם את העסק שלכם ללא חיבור לאינטרנט, היום, הלקוחות תלויים בקבלת שירותים מכם גם באינטרנט וגם במערכת הטלפונית שלכם. כאשר לקוח חדש יכול להגיע לעסק שלכם בטלפון, זה מבטיח שהעסק אכן יקבל לקוחות והזמנות חדשות. אם הלקוח מוצא עסק מקוון, אבל הוא אינו יכול להגיע אליו בטלפון, סביר להניח שהלקוח הפוטנציאלי יפנה לחברה אחרת.

גם העובדים זקוקים לתקשורת ולשיתוף פעולה ביניהם, שמתבצעת לעיתים קרובות דרך האינטרנט, גם אם הם יושבים באותו משרד! 
האינטרנט הפך במהירות לאחד מערוצי השיווק הגדולים ביותר לעסקים גדולים וקטנים. אבל, הרבה מונח על כף המאזניים כאשר האינטרנט שלכם הוא איטי מדי או לא אמין.

לכן, הנה כמה שיקולים חשובים שכדאי לקחת בחשבון כאשר אתם בוחרים בספק האינטרנט שיספק לכם את התשתית המתאימה ביותר לעסק שלכם.

סוג השירות האינטרנטי שמתאים לעסק שלכם

בימינו, טכנולוגיית האינטרנט מתקדמת הרבה יותר מאשר לפני חמש שנים. לכן, אם כבר עבר זמן מה מאז שרכשתם תשתית אינטרנט לעסק, אתם עשויים להיות מופתעים לטובה. לעסקים יש היום הרבה אפשרויות, אבל עדיין יש כמה מגבלות שכדאי להכיר. בנוסף, לא כל סוג של אינטרנט זמין בכול אזורי הארץ, ולכן חשוב להכיר את הסוגים השונים ולדעת אילו תשתיות אינטרנט זמינות לעסק שלכם. 

רוב סוגי שירותי האינטרנט הם:

כבלים – אינטרנט שמסופק באמצעות חברת הכבלים. זוהי אחת האפשרויות הנפוצות והחזקות יותר מבחינת ניצול התקציב שלכם.
DSL – (Digital Subscriber Line) – אינטרנט המסופק באמצעות חברת תקשורת ומנצל תשתיות טלפון מקומיות. מהירות ההורדה הין בין 24,000-3,000 Kbit לשנייה. בטכנולוגיה ADSL (Asymmetric DSL) לא קיימת סימטריה בין מהירויות ההעלאה וההורדה. ואילו בטכנולוגיית SDSL (Symmetric DSL), שהיא יותר נדירה, קצב ההעלאה וההורדה שווה. אצל הלקוח מוצב מודם DSL, שמחובר להתקן שנמצא אצל ספק השירות, ומפריד בין שיחות הטלפון לאותות הדיגיטליים.

סיבים אופטיים – השירות מספק גישה לאינטרנט באמצעות קרן אור שעוברת דרך צינורות שקופים מיוחדים. אפשרות זו מהירה ומספקת תקשורת אינטרנטית עד 1 Gbps. סיבים אופטיים מוגבלים מבחינת הזמינות בגלל הציוד המיוחד שצריך להזמין ולהתקין מראש. סוג תקשורת זה יקר יותר, ומתאים יותר לעסקים גדולים יותר, אבל יש לו יתרונות ברורים לעסק. רוחב פס גבוה יותר שמאפשר להגדיל את מהירות ההורדה באופן משמעותי. ואין אובדן תקשורת בשל תנאי מזג אוויר. בנוסף, סיבים אופטיים קשים יותר לפריצה מאשר חיווט מנחושת.

צלחת לוויין – סוג זה של תקשורת אינטרנטית משתמש בצלחת לוויין שקולטת את אות האינטרנט מהלוויינים. היתרון הוא שאין צורך בכבלים או בחוטים בקרבת מקום. לפעמים הלוויין הוא שירות האינטרנט המהיר ביותר באזורים יותר כפריים ומרוחקים. עם זאת, בהשוואה לצורות אחרות של אינטרנט מהיר, סוג זה יכול להיות איטי. מהירויות של 3 Mbps הן נפוצות. 15 Mbps נחשבת ל"מהירות גבוהה" ללוויינים. לשימוש עסקי זה אטי מדי בהשוואה לשימוש בכבלים שיכולים להגיע למהירות של 150 או 500 Mbps ויותר.

טלפון – גישה לאינטרנט באמצעות הטלפון היא מיושנת ואיטית מאוד. והיום החיוג פשוט לא מעשי עבור רוב העסקים.


---
השוואת מחירי חבילות אינטרנט ורכישה
  • השוואת ספקי אינטרנט
    • השוואת ספק + תשתית אינטרנט
      • השוואת תשתית אינטרנט


        Tivonet