דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא השוואת מחירים עפ"י מגה אינטרנט מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

השוואת מחירים עפ"י מגה אינטרנט

האינטרנט מלווה אותנו ביום יום והפך לחלק בלתי נפרד מחיינו, קשה מאוד לדמיין כיום חיים ללא אינטרנט וכל תקלה כזו או אחרת אשר מנתקת אותנו מהאינטרנט ולא לפרק זמן קצר אפילו, משבשת את נוחות חיינו ונתקלת בתגובות אמוציונאליות לא נעימות. קשה מאוד להאמין כי רק לפני מספר שנים לא רב, חיינו התנהלו ללא האינטרנט וכיום כמה שנים אחרי האינטרנט הפך לבלתי נפרד מחיינו ומלווה אותנו גם בבית וגם מחוץ לבית בזכות הסלולר.

כמובן שבעקבות כניסת האינטרנט קמה תעשיה שלמה של חברות תקשורת אשר תכליתן הינו אספקת שירותי אינטרנט הן של תשתית אינטרנט והן של ספקי אינטרנט. חברות אילו מתחרות כמובן על כיסו של הצרכן ועושות כל שביכולתן לשכנע את הלקוחות לרכוש מהן את המוצר: תשתית אינטרנט או ספק אינטרנט. מכיוון שהאינטרנט אינו מוצר מוחשי אזי קשה מאוד לחברות להצביע על הבדלים וייחודיות כזו או אחרת של המוצר שלהן אל מול המתחרות וזאת בנוסף לעובדה כי השוק תחרותי מאוד ולכן רמת המחירים הן של תשתית האינטרנט והן של ספק האינטרנט דומות בין החברות.

הבידול אותו מנסות החברות לייצר בכדי להתבלט לטובה ולמשוך לקוחות להצטרף אליהן מגיע בשני אופנים: הראשון הינו השירות, כל אחת מהחברות משתדלת להיתפס כטובה יותר מבחינת השירות ללקוח וע"י כך למשוך לקוחות להצטרף אליה. הנושא השני הינו מהירות הגלישה, כולנו אוהבים לגלוש מהר באינטרנט וככל שמספר המגה אינטרנט שלנו גבוה יותר, אנחנו מרגישים טוב יותר: 100 מגה אינטרנט עושה לנו טוב יותר מ-40 מגה אינטרנט ו-200 מגה אינטרנט בכלל גורם לנו להתרגשות.

חברות האינטרנט הבינו מיד את הפוטנציאל והחלו לשווק ולתמחר את חבילות הגלישה לפי מהירות הגלישה: יותר מגה אינטרנט שווה יותר כסף. המציאות מראה כי אכן ככל שמהירות הגלישה גבוהה יותר כך היישומיים האפשריים במחשב גבוהים יותר וחווית הגלישה נעימה יותר אולם חשוב מאוד לזכור כי לפני שרוכשים חבילת גלישה במהירות גבוהה כדאי לוודא ראשית: שתשתית האינטרנט בכלל תומכת במהירות הגלישה, שספק האינטרנט תומך במהירות הגלישה וכן שהמחשב ו/או ציוד הקצה תומך במהירות הגלישה. מהירות הגלישה תקבע ע"י הגורם האיטי ביותר בשרשרת אשר הוזכרה ובמידה ואחד מהגורמים הנ"ל איטי אזי המהירות תהיה איטית. לדוגמא עם רכשנו חבילת גלישה של 100 מגה אינטרנט ותשתית האינטרנט באזור מגורנו תומכת ק ב-4 מגה אינטרנט, אזי לכל היותר נוכל לגלוש במהירות של 40 מגה אינטרנט ולא יותר.

בטבלה שלפנינו מוצגת השוואת מחירים בין הספקים השונים בהתייחס למהירות הגלישה:

5MB

12/15MB

30MB

40MB

100MB

בזק בינלאומי

29.9 ₪

36.9 ₪

- - -

39.9 ש"ח

69.9 ₪

 

012

19.9 ₪

25 ₪

25 ₪

25 ₪

25 ₪

 

אינטרנט רימון

35₪

45 ₪

45 ₪

45 ₪

45 ₪

 

018

20 ₪

20 ₪

30 ₪

30 ₪

40 ₪

 

013

24.9 ₪

27.9 ₪

30 ₪

30₪

50 ₪

 


---
השוואת מחירי חבילות אינטרנט ורכישה
  • השוואת ספקי אינטרנט
    • השוואת ספק + תשתית אינטרנט
      • השוואת תשתית אינטרנט


        Tivonet