דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא איך לבחור ספק אינטרנט מהיר? מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

איך לבחור ספק אינטרנט מהיר?

ריבויי ספקי אינטרנט בשוק הישראלי הינו מהלך אשר היטיב בצורה ניכרת עם הצרכנים הישראלים וזאת בגלל התחרות הרבה אשר שוררת בשוק, תחרות אשר מובילה להורדת מחירים ושיפור המוצר והשירות. אולם ריבוי ספקי אינטרנט עשויי להוביל גם לכאב ראש אצל הלקוחות בבואם לבחור ספק אינטרנט, שהרי מרוב ספקי אינטרנט מהו ספק אינטרנט אשר בשרותיו כדאי לבחור? האם לערוך השוואת מחירים ואז לבחור את ספק אינטרנט הזול ביותר? האם לבדוק איזה ספקי אינטרנט יש אצל חברים ואז לראות מי ספק אינטרנט שהם ממליצים? האם לחפש כתבות באינטרנט וכו' וכו'.

התשובה המתבקשת הינה גם, גם, וגם. כאמור יש לא מעט חברות אשר מספקות אינטרנט מהיר, ריבויי החברות כאמור יצר תחרות מחירים קשה ביניהם לטובתו כמובן של הצרכן ולכן חשוב לבדוק בתחילה מה מציאות החברות, בבדיקה מהירה באינטרנט ניתן למצוא אתרי השוואת מחירים של חברות האינטרנט כמו אתר זה "תשווה תקנה". אתרים אילו משווים בין המוצרים השונים של ספקי האינטרנט וכך קל יותר לצרכנים לזהות את המוצרים הנמכרים. כאר לרוב השוואת מחירים נעשית עפ"י מהירות הגלישה.

לאחר היכרות עם המוצרים השונים של החברות השונות באתרי השוואת מחירים, כדאי לבדוק את התאמתם של המוצרים השונים דהיינו מהירויות הגלישה לצורך שלנו כלקוחות. למשל כולם רוצים אינטרנט מהיר כמה שיותר ולכן חבילות במהירות מכסימלית של 100MB נראות בד"כ מאוד אטרקטיביות אולם לקוחות אשר יבררו לעומק את הדברים עשויים לגלות כי ישנם לא מעט פעמים בהם תשתית האינטרנט אינה תומכת במהירויות גלישה אילו, כלומר גם אם נקנה מספק האינטרנט, אינטרנט מהיר במהירות של 100 MB  יתכן מצב בו התשתית אצלנו תומכת במהירות של 40 MB וזו בפועל המהירות המכסימלית בה נוכל לגלוש למרות שהצטרפנו למהירות גבוהה הרבה יותר.

לאחר הכרת האפשרויות השונות ובחירת המוצר המתאים ביותר נגלה בהשוואת מחירים כי בד"כ ההבדלים בין החברות השונות מסתכמים בכמה שקלים בודדים לחודש ולא מעבר לכך. התחרות בשוק אילצה את החברות להוזיל מחירים וכמעט ולא קיימים הבדלי מחירים משמעותיים. מציאות זו כמובן מבלבלת עוד יותר ומקשה על הבחירה ולכן כדאי לבדוק את השירות אשר ספקי האינטרנט נותנים, חשוב לבדוק מי החברה, לשמוע מחברים האם הם מרוצים מחברה כזו או אחרת, לקרוא באינטרנט על תלונות כאילו ואחרות ואף ניתן להתקשר לשתיים שלוש חברות אשר קיימת התלבטות לגבם ולבדוק את זמני המענה של הנציגים לבעיות שירות.

מעבר לבדיקות אילו לאחר שהתקבלה החלטה באיזה ספק אינטרנט לבחור כדאי מאוד לבדוק מחירים של חבילות תקשורת משולבות, למשל ספק אינטרנט עם תשתית אינטרנט, בהשוואת מחירים פשוטה נגלה כי חבילות אינטרנט משולבות זולות יותר מרכישת כל מוצר לחוד.

---
השוואת מחירי חבילות אינטרנט ורכישה
  • השוואת ספקי אינטרנט
    • השוואת ספק + תשתית אינטרנט
      • השוואת תשתית אינטרנט


        Tivonet