דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא ספק אינטרנט השוואת מחירים נכונה מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

ספק אינטרנט השוואת מחירים נכונה

כיצד יודעים מי ספק האינטרנט הכי זול? האם השאלה: מיהו ספק האינטרנט הכי זול? רלוונטית בכלל? מהי הדרך הנכונה ביותר למצוא ספק אינטרנט השוואת מחירים נכונה. כל השאלות הנ"ל הינן שאלות רלוונטיות ומתבקשות כאשר עורכים השוואת מחירים בכלל ובשוק התקשורת הכל כך מבלבל בפרט. על כל השאלות הנ"ל ושאלות נוספות נענה בהמשך המאמר אולם לפני הכל חשוב להבין את כיצד הדברים עובדים.

חברות האינטרנט

חברות האינטרנט נחלקות למעשה לשני סוגים ויש צורך בשני סוגי השירות הנ"ל בכדי לגלוש בבית: ספקיות תשתית אינטרנט וספקיות אינטרנט, ספקיות תשתית אינטרנט הינן חברות בזק והוט ובקרוב תצטרף חברת החשמל לשוק ע"י פרויקט הסיבים . תפקידן של חברות אילו הינו להגיע עד ביתו של הלקוח עם כבלי תקשורת כאילו ואחרים ולאפשר מעבר פיזי של נתונים על גבי הכבלים הנ"ל. חברת חשמל בקרוב תציע את השירות הנ"ל על גבי רשת החשמל. למעשה כמעט ואין הבדל בין החברות השונות כל חברה טוענת כי היא ספק האינטרנט הכי זול ומשתמשת בקטגוריות פרסומיות שונות של ספק אינטרנט השוואת מחירים על מנת להוכיח את הנ"ל. 
 

השוואת תשתית אינטרנט

 
 יש כמובן לשים לב כי מדובר באותה מהירות גלישה כאשר מחפשים את ספק אינטרנט הכי זול, המלצתנו הינה לא להסתפק בקניית תשתית בלבד אלה להצטרף לאחד מהמבצעים אשר משלבים ביחד מספר שירותים כגון טריפל הוט, חבילות משולבות של בזק וכו' מומלץ להתייעץ עם נציגי האתר אשר ישמחו להסביר ולהציג את החבילות השונות הקיימות בשוק עם ספק אינטרנט השוואת מחירים מדויקת יותר.

הצד השני של המשוואה הינה ספקיות האינטרנט, הן אילו אותן חברות אשר בפועל מספקות את האינטרנט על גבי הרשת הקווית של החברות הראשונות אשר הוזכרו. בין החברות הנ"ל ניתן למנות את 012 אינטרנט סמייל, 013 נטוויז'ן, בזק בינלאומי ועוד. דבר ראשון כאשר עושים בקרב ספק אינטרנט השוואת מחירים חייבים לוודא כי משווים את אותן מהירויות הגלישה, ככל שהמהירות גבוהה יותר אזי המחיר גבוה יותר, הדבר השני אשר חשוב לבדוק בהשוואת מחירים איזה שירותים ניתן לקבל מהספק בהצעה, לדוגמה: אינטרנט רימון הינו ספק אינטרנט כשר אשר פונה לאוכלוסיות אשר אינן מעוניינות להיחשף לכל התכנים הרגילים באינטרנט ולכן תמורת שירותיו יגבה בד"כ מחיר גבוה יותר. ובכל השוואת מחיר של ספקי אינטרנט נראה כי הספק הנ"ל יקר יותר.
 ---
השוואת מחירי חבילות אינטרנט ורכישה
  • השוואת ספקי אינטרנט
    • השוואת ספק + תשתית אינטרנט
      • השוואת תשתית אינטרנט


        Tivonet