דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא אינטרנט גם בטיסות מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

אינטרנט גם בטיסות

אינטרנט בטיסה, המעוז האחרון בו לא ניתן היה להשתמש באינטרנט וגרם לאנשים להתנתק מהמחשבים האישיים ובעיקר ממכשירי הסלולר נכבש ע"י הטכנולוגיה ומאתה ואילך ניתן יהיה לגלוש גם במטוס. מי מאתנו לא מכיר את ההנחיה לכבות מכשירים סלולריים לפני ההמראה, הניתוק מהסלולרי הינו משול להליך גמילה כמעט עבור לא מעט מהטסים, אולם בקרוב כל מה שהיה נחשב למוקצה, יהפוך כפי הנראה לסטנדרט.

חברת לופטהנזה הגרמנית הכריזה כי תחל לספק אינטרנט אלחוטי ללקוחותיה אשר טסים בטיסות קצרות ובינוניות וזאת החל מקיץ 2016 ותהיה למעשה חברת התעופה האירופאית הראשונה אשר מספקת ללקוחותיה אינטרנט אלחוטי, בין השאר גם קו הטיסה לישראל יצויד ב  אינטרנט אלחוטי כך שגם אנחנו נוכל ליהנות מ אינטרנט אלחוטי בטיסות. 

האינטרנט האלחוטי אשר תספק החברה יהיה מוצר פרמיום אשר יאפשר שימוש חופשי באינטרנט כולל אפשרות להורדת תכנים וכו' ולא רק מיילים כפי שניתן למצוא היום בחלק מחברות התעופה בעולם. ה אינטרנט האלחוטי אשר תספק לופטהנזה מבוסס על הטכנולוגיה העדכנית ביותר של פס רחב באמצעות לוויין ברשת Global Xpress של Inmarsat (Ka-band. לופטהנזה עומדת לספק את השירות הנ"ל ביחד עם שותפתה לטכנולוגיה חברת Inmarsat. חברת Inmarsat השיקה לאחרונה את הלוויין השלישי אשר ברשותה במערך הכלל עולמי ולמעשה חברת התעופה הגרמנית חברת לופטהנזה עומדת להיות חברת התעופה הראשונה אשר נמנית על לקוחותיה. 

החברה אשר תבצע עבור לופטהנזה את עבודות האינטגרציה של המערכת תוך סנכרון של המערכות והרכיבים השונים במטוס הינה חברת Lufthansa Technik, בנוסף החברה תקים את התשתית הטכנית הדרושה להקמת חיבור אינטרנט איכותי בתא הנוסעים. שהיא למעשה  הדרישה הטכנית העיקרית לקישוריות אלחוטית במטוס ואספקת התוכנה הדרושה להפעלת פורטל אינטרנט. חשוב לציין כי בשלב הנוכחי לא תאפשר חברת לופטהנזה דיבור ברשתות השונות בעת הטיסות וזאת על מנת לא להפריע לשאר הנוסעים.


---
השוואת מחירי חבילות אינטרנט ורכישה
  • השוואת ספקי אינטרנט
    • השוואת ספק + תשתית אינטרנט
      • השוואת תשתית אינטרנט


        Tivonet