דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא מחיר ספק אינטרנט מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

מחיר ספק אינטרנט

מדינת ישראל בפרט והשוק הגלובאלי בכלל נמצאים בשנים האחרונות בעיצומה של מהפכת התקשורת, היקפה והשפעותיה של המהפכה הינם דרמטיים ביותר לחיים כיום ולעתיד ויש אפילו יאמרו כי עוצמותיה אינן נופלות מאילו של המהפכה התעשייתית בעבר. התקשורת על כל סוגיה וערוציה נעשית מהירה יותר, זמינה יותר וזולה יותר. כאשר האינטרנט הינו קצה החנית של המהפכה.

אינטרנט כיום הינו מוצר בסיסי בכל בית כמעט ולא ניתן לדמיין את החיים בלעדיו, שיפור טכנולוגיים ומתחרים רבים בשווקים המשוכללים הוזילו מאוד את מחיר של האינטרנט וכיום מחיר ספק אינטרנט בישראל נגיש לכולם. המצב בעבר היה שונה לחלוטין, מספר ספקיות האינטרנט היה מצומצם, מהירות הגלישה הייתה איטית אצל ספק אינטרנטהשוואת מחירים הייתה מראה כי המחירים הוזלו לאין שיעור. הוזלת מחיר ספק אינטרנט התקיימה כאמור בעקבות כניסת שחקנים נוספים לשוק והתגברות התחרות בתחום ספק אינטרנט השוואת מחירים בין ספקיות האינטרנט היום לבין הספקיות בעבר תצביע על כניסת ספקיות רבות לתחום, אולם בעוד ש מחיר ספק אינטרנט הוזל אין כך פני הדברים אצל ספקיות תשתית האינטרנט וזאת מכיוון שבתחום תשתיות האינטרנט קיימות רק שתי ספקיות תשתית: חברת בזק וחברת הוט ומאחר והשוק אינו תחרותי מספיק הרי שבשונה משוק ספקיות האינטרנט אשר שם מחיר ספק אינטרנט הלך וירד, הוזלת מחירים זו דילגה על שוק תשתית האינטרנט.

בכדי להתמודד עם כשל שוק זה, וליצור תחרות מחירים כפי שקיימת בשוק ספק אינטרנט השוואת מחירים, הכריזה המדינה על שוק סיטונאי בשוק זה מחויבות בזק והוט למכור תשתיות אינטרנט במחיר סיטונאי מוזל לספקיות האינטרנט וזאת בכדי שהאחרונות תוכלנה למכור אותו ברווח ללקוחותיהן בנוסף לספק אינטרנט השוואת מחירים בעולם מגלה כי מהלכים דומים במדינות אחרות אכן הובילו להוזלת מחירים, כבר היום כאשר אנו בראשית המהלך ניתן להרגיש את הלחץ של השחקנים בשוק ואת המהלכים של חברת בזק על מנת לנסות ולחסום את לקוחותיהם מלעבור לחברות האחרות. אקספון 018 ואינטרנט 012 סמייל היו החלוצות הראשונות אשר הצטרפו למהלך והחלו למכור חבלות תשתית +ספק אינטרנט וסביר להניח כי תוך פרק זמן קצר, שאר החברות יישרו קו איתן.

רצ"ב טבלת מחירי ספקי האינטרנט כפי שמופיע באתר תשווה תקנה, מעניין יהיה לעיין בטבלת השוואת מחירי ספק אינטרנט בעוד כחצי שנה.


5MB

12/15MB

30MB

40MB

100MB

הערות

בזק בינלאומי

 

29.9 ₪

36.9 ₪

- - -

39.9 ש"ח

69.9 ₪

- - -

012 smile

19.9 ₪

25 ₪

25 ₪

25 ₪

25 ₪

מחירים והטבות מיוחדות

למנויי 012 מובייל

אינטרנט רימון

 

35₪

45 ₪

45 ₪

45 ₪

45 ₪

אינטרנט לגלישה בטוחה

018

20 ₪

20 ₪

30 ₪

30 ₪

40 ₪

- -

013 נטוויג'ן

 

24.9 ₪

27.9 ₪

30 ₪

30₪

50


---
השוואת מחירי חבילות אינטרנט ורכישה
  • השוואת ספקי אינטרנט
    • השוואת ספק + תשתית אינטרנט
      • השוואת תשתית אינטרנט


        Tivonet