דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

וואלה מובייל

וואלה מובייל פרצה לשוק בסערה בדצמבר 2014, וואלה מובייל מבית וואלה, הינו מותג סלולרי זול של חברת פלאפון. חברת פלאפון במטרה למנוע נטישת לקוחות על רקע מחירים בחרה להשיק מותג חדש בשם וואלה מובייל וזאת על מנת לא להידרש להורדת מחירים כוללת במותג הראשי- פלאפון. מכירות וואלה מובייל מנוהלות ע"י חברת וואלה אשר הינה חברה אחות של חברת פלאפון כאשר חברת האם הינה קבוצת בזק. מהלך דומה הובילה חברת אורנג' כבר לפני למעלה משנה ע"י מותג 012, שהינו מותג של אורנג' ומשמש אותה למטרה דומה.

קבלת הפנים אשר חיכתה לוואלה מובייל הייתה מאוד צוננת בלשון המעטה, בעקבות כניסת סלקום לשוק הטלוויזיה, הורידה הוט מובייל בצורה חדה את מחירי חבילות הסלולר וגולן  ו012  מובייל בעקבותיה, במציאות הנ"ל  היה קשה מאוד לוואלה להביע בשורה, מה עוד שחברת פלאפון לא רצתה להוזיל מחירים בצורה דרסטית.

לאחר מספר ימי המתנה, כאשר היה ברור כי רמות המחירים עדיין עומדות להישאר נמוכות, שינתה וואלה מובייל את אופי הפניה ללקוחות והחלה להציע חבילות אשר נפח הגלישה שלהן גבוה יחסית לחבילות האחרות בשוק והמחיר עדיין אטרקטיבי. וואלה מובייל מציע את: מסלול וואלה! UNLIMITED MOBILE אשר ניתן לקבל בו חבילת הכל כלול עם GB 4 נפח גלישה במחיר של 35 ₪ למנוי הראשון ותמורת עוד 19 ₪ מנוי נוסף. וכן את מסלול: מסלול וואלה! EXTRA גלישה אשר גם כן כולל חבילת הכלול כלול עם נפח גלישה של GB 6 במחיר של 49 ₪ לחודש (שני המבצעים הינם ללקוחות שאינם לקוחות פלאפון). פלאפון באמצעות וואלה מובייל משתמשת ביכולות הטכנולוגיות שלה על מנת לייצר יתרון אל מול החברות האחרות אשר עלויות הגלישה שלהן גבוהות יותר, ויצאה במבצעים אשר מעניקים ללקוח אפשרות לנפח גלישה גדול מאוד במחיר קטן מאוד.

 

 

 

Tivonet