דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

גולן טלקום עומדת למכירה

נציגי חברת גולן טלקום הודיעו היום: 26/8/2015 כי הבעלים אשרו למנהלי חברה לשאת ולתת עם קונה רציני ורלוונטי באם יימצא שכזה. ההודעה הדרמטית של החברה מגיעה כהמשך ישיר לסירובו של משרד התקשורת לאשר את הסכם שיתוף הרשתות של חברת גולן עם חברת סלקום.
חברת גולן טלקום מהירה ופירקה לפני מספר חודשים את מרביתם של אתרי הסלולר שלה וזאת עוד לפני שקבלה אישור של משרד התקשורת לשתף פעולה עם רשת סלקום בתשתית הדור הרביעי. כעת לאחר שמשרד התקשורת אינו מוכן לאשר את הסכם השיתוף במתווה שאושר מוצאת את עצמה גולן ללא רשת סלולרית עצמאית ולכן היא אינה עומדת למעשה בתנאי הרישיון של משרד התקשורת ועלולה להיקנס בסכום של עשרות מיליוני שקלים בגין אי עמידה בתנאי הרישיון שלה.

בחברת סלקום אשר מודעים כמובן למציאות הנ"ל אף אחד לא ממהר ללכת לקראת חברת גולן טלקום ולהיענות לדרישות משרד התקשורת בדבר השינויים בהסכם הרשת המשותפת וכך מוצאת את עצמה חברת גולן טלקום אשר הייתה רגילה ליהנות מיחס של ילד מועדף על משרד התקשורת לראשונה בעימות חזיתי  מול המשרד.

יש הטוענים כי הכרזת גולן טלקום בדבר העמדתה למכירה הינה אקט איום בסגנון "תחזיקו אותי", לעת עתה עושה רושם כי משרד התקשורת אינו עומד למצמץ ולהתפשר על דרישותיו וכנראה שבגולן הלכו צעד אחד רחוק מידי כאשר מיהרו לפרק את מערך תשתיות הסלולר שהיה לחברה.

 

 

 

Tivonet