דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

אפליקציית סלקום tv נכנסת לטלוויזיה.

חברת סלקום ממשיכה לפעול בשוק הטלוויזיה ומרחיבה את פעילותה ונגישות הציבור ל סלקום TV , הפעם עושה זאת חברת סלקום ע"י שיתוף פעולה עם חברת LG   .LG ישראל מדווחת כי אפליקציית סלקום TV תהיה נגישה בטלוויזיות החכמות של חברת LG הפועלות באמצעות מערכת webOS. כיום שידורי סלקום TV  מחייבים מהלקוחות רכישת ממיר אשר מאפשר את הצפייה בשידורי סלקום TV בעלות של 100 ₪ לחודש כולל חבילת צפייה. ואילו לקוחות אשר רק מצטרפים לאפליקציה משלמים תשלום של 40 ₪ לחודש בלבד ויכולים לצפות בתכנים בעד חמש טלוויזיות שונות וכך למעשה מוזילים את עלות החבילות בצורה מהותית. באופן הנ"ל יוכלו לקוחות אשר רוכשים טלוויזיית LG ליהנות מהמחיר המוזל ללא צורך לרכוש ממיר ייעודי. 
מר ניר שטרן מנכ"ל סלקום הכריז כי יש בכוונת סלקום להשיק את אפליקציית סלקום TV בטלוויזיות נוספות ולא רק בטלוויזיות של LG . ובכך לאפשר נגישות גבוהה מאוד לסלקום TV  בעלות חודשית נמוכה מאוד ביחס לאלטרנטיבות הקיימות בשוק.
סלקום TV אשר פועלת כמעט כשנה מציגה עולם תכנים וערוצים עשיר ביותר החל מערוצי הצפייה הישראלים אשר משודרים בעידן פלוס, סדרות טלוויזיה מובילות מחו"ל, סרטים וכו'.

 

 

 

Tivonet