דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא אינטרנט זול מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

אינטרנט זול

כולנו רוצים לשלם בד"כ כמה שפחות ברוב מוצרי הצריכה שלנו, מאחר ומוצרי התקשורת הפכו בשנים האחרונות למוצרי צריכה, גם אותם אנו מעוניינים לרכוש במחיר הזול ביותר. אינטרנט הינו אחד מהם והוא ממש מוצר צריכה בכל משפחה כמעט. כולם רוצים אינטרנט זול, אף אחד לא אוהב להרגיש פראייר ובד"כ אצל רובנו הפרמטר המשפיע ביותר במדד "הפראייריות" הינו המחיר ולכן למי שיש אינטרנט זול הוא לא פראייר ומי שמשלם מעט יותר "יצא פראייר" מכיוון שיש אינטרנט זול יותר...  
 

רוצים אינטרנט זול


המחאה החברתית הובילה בישראל מהלך של צרכנות נבונה, הצרכן הישראלי אינו מוכן לשלם כל מחיר ומבין שהרבה מוצרים ניתן לקנות במחיר הכי זול. הרצון לדרוש הנחה ולקבל מחיר זול יותר נהיה לגיטימי ואם בעבר אנשים התביישו בכך היום ממש להיפך הוא המצב וחייבים להודות כי זהו מהלך מבורך.

כניסתם של מתחרים חדשים לשוק האינטרנט ושינויים רגולטורים כאילו ואחרים הובילו להוזלה דרמטית של מחירי האינטרנט הביתי והעסקי ואנו כצרכנים יכולים ליהנות היום מאינטרנט זול מהותית ממחירו לפני כשנה לערך ולא רק שמחירו ירד אלה שגם מהירויות הגלישה עלו בצורה ניכרת, כלומר מקבלים אינטרנט זול יותר ומהיר יותר הכולל חבילות אינטרנט זולות.
 

השוואת מחירי אינטרנט


בבואנו לחפש את האינטרנט הכי זול חשוב לזכור כי קיימים פערים בין חברות האינטרנט השונות  ולכן חשוב מאוד לערוך השוואה בין החברות השונות: הפרמטר הראשון להשוואת מחירים הוא מהירות הגלישה אשר מציע לנו כל ספק אינטרנט- מהירויות גלישה שונות מתומחרות במחירים שונים וככול שמהירות הגלישה גבוהה יותר כך המחיר יהיה גבוה יותר.

פרמטר נוסף אשר חשוב לשים לב לגביו הינו איכות השירות: מתסכל מאוד לחוות תקלת אינטרנט בלי יכולת לפתרון מהיר של הבעיה. רמות השירות אינן זהות בין החברות וחשוב לבדוק את היכולות של כל חברה לספק מענה מהיר ואיכותי לתקלות טכניות, גם אם אותה חברה לא מספקת אינטרנט זול ביותר לפעמיים שווה לשלם מעט יותר עבור שירות איכותי.

לסיום הדבר האחרון שיש לשים לב אליו הם מרכיבים נוספים אשר יש בחבילה כמו תוכנות להגנה מפני וירוסים, תוכנות לחסימה של אתרי פורנוגרפיה ואלימות קשה וכו'- כמובן שאינטרנט בחברה אשר מספקת את הנ"ל לאו דווקא יהיה אינטרנט הכי זול אולם נקבל תמורה רחבה יותר לכספנו.
בתקשורת NET  תשווה תקנה ערכנו השוואה נוחה ופשוטה עבורכם, בכדי לספק את המידע הנ" כפי שמופיע בטבלת ההשוואה.

גלישה נעימה


---
השוואת מחירי חבילות אינטרנט ורכישה
  • השוואת ספקי אינטרנט
    • השוואת ספק + תשתית אינטרנט
      • השוואת תשתית אינטרנט


        Tivonet