דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

השוואת ספק אינטרנט + תשתית אינטרנט

5MB 12/15MB 30MB 40MB 100MB הערות
- - - 69   79   

התקנה ללא עלות

נתב ללא עלות

200 מגה בעלות של 79 

99  
79.9    89.9  99  ניתן לשכור נתב במחיר של 9.9  לחודש בלבד
69  75  79  עלות נתב 10  בחודש.
69  75  79  עלות נתב 10 ₪ בחודש.
- - - 69  69  69  המחיר לחצי שנה
69.8 ₪ החל מ  84  ---- החל מ 99 החל מ 119 

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא #f109# מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון
מאמרים אחרונים
השוואת מחירים תשתית אינטרנט

השוואת מחירים תשתית אינטרנט

בכדי לשבור את הדואופול של חברת בזק ושל חברת הוט בתחום תשתית האינטרנט פעל הרגולטור בשני מישורים שונים: הראשון הינו בדמות של הכנסת מתחרה נוסף לתחום תשתית האינטרנט.
השוואת מחירים תשתית אינטרנט
השוואת מחירי אינטרנט מהיר

השוואת מחירי אינטרנט מהיר

אם אתם לא מרוצים מהדיל הנוכחי שלכם או מהשירות הניתן לכם על ידי ספקית האינטרנט ומעוניינים לעשות שינוי, אל לכם ללכת רחוק. במקום לבזבז את זמנכם באינספור שיחות טלפון ובליקוט הצעות מחיר מהגורמים השונים הפועלים בשוק, פנו לעצמכם כמה דקות ופשוט קראו בעיון את המאמר שלפניכם שבאמצעותו תוכלו לבצע השוואת מחירי אינטרנט מהיר בקלות וביעילות מרבית. 
השוואת מחירי אינטרנט מהיר
אינטרנט גם בטיסות

אינטרנט גם בטיסות

האינטרנט האלחוטי אשר תספק החברה יהיה מוצר פרמיום אשר יאפשר שימוש חופשי באינטרנט כולל אפשרות להורדת תכנים וכו' ולא רק מיילים כפי שניתן למצוא היום בחלק מחברות התעופה בעולם.
אינטרנט גם בטיסות
הוט אינטרנט

הוט אינטרנט

הוט אינטרנט משווק כיום בשני ערוצים למעשה, האחד הינו תשתית האינטרנט אשר נמכרת ע"י הוט ואילו ספקית האינטרנט הינה הוט נט אשר הינה חברת בת של הוט אולם בגלל מגבלות הרגולציה מחויבת לפעול בהפרדה מבנית מלאה מהוט.
הוט אינטרנט
בזק אינטרנט

בזק אינטרנט

בימים האחרונים סוער שוק התקשורת סביב ההחלטה של משרד התקשורת לחייב את בזק אינטרנט למכור במחירי שוק סיטונאיים אינטרנט בזק והוט הן למעשי שתי החברות הישראליות אשר יש ברשותן רשת כבלים הפרוסה על פני כל הארץ
בזק אינטרנט
התפתחות האינטרנט - אינטרנט אלחוטי

התפתחות האינטרנט - אינטרנט אלחוטי

התפתחות האינטרנט במידה רבה זהה לתהליך בו התפתח הטלפון, בתחילה ניתן היה לגלוש באינטרנט  רק כאשר אנו מחוברים לשקע בקיר. השלב השני הגיע בדמות אינטרנט אלחוטי אשר אפשר לנו תנועה גם כאשר אנו לא נמצאים ליד אותו שקע בקיר והשלב שהגיע לאחר אינטרנט אלחוטי הינו אינטרנט סלולרי אשר מאפשר למעשה גלישה בכל מקום ואתר.
התפתחות האינטרנט - אינטרנט אלחוטי
מחיר אינטרנט

מחיר אינטרנט

חשוב לזכור כי מחירו של האינטרנט מורכב גם מספק אינטרנט אשר מחירו בישראל כאמור זול אולם מחירה של תשתית האינטרנט לאורך השנים גבוה בישראל וזאת מכיוון שיש רק שתי מברות אשר יש ביכולתן לספק תשתית אינטרנט 
מחיר אינטרנט
מחיר ספק אינטרנט

מחיר ספק אינטרנט

אינטרנט כיום הינו מוצר בסיסי בכל בית כמעט ולא ניתן לדמיין את החיים בלעדיו, שיפור טכנולוגיים ומתחרים רבים בשווקים המשוכללים הוזילו מאוד את מחיר של האינטרנט וכיום מחיר ספק אינטרנט בישראל נגיש לכולם. המצב בעבר היה שונה לחלוטין, מספר ספקיות האינטרנט היה מצומצם, מהירות הגלישה הייתה איטית אצל ספק אינטרנט השוואת מחירים הייתה מראה כי המחירים הוזלו לאין שיעור. 
מחיר ספק אינטרנט
אינטרנט מהיר השוואת מחירים

אינטרנט מהיר השוואת מחירים

בישראל קיימות שתי חברות אשר מסוגלות לספק תשתית אינטרנט והן חברת בזק וחברת הוט, שתי החברות הנ"ל הן החברות היחידות אשר בבעלותן רשת כבלים אשר מגיע כמעט לכל בית בישראל ולכן יכולות לשמש כספקיות תשתית אינטרנט. מכיוון שמדובר בשתי מחרות בלבד הרי שמחירי אינטרנט אצלן או נכון יותר מחירי תשתית האינטרנט אצלן גבוה.
אינטרנט מהיר השוואת מחירים
אינטרנט מהיר

אינטרנט מהיר

המונח אינטרנט מהיר הפך כבר לסיסמא אצל כל אחד אשר משתמש באינטרנט, כולם רוצים אינטרנט מהיר וכולם מבינים שאינטרנט מהיר הוא מוצר טוב וכמובן ככל שהמהירות גבוהה יותר כך המוצר טוב יותר. קצב השינויים הטכנולוגים רק מוסיף שמן למדורה, חברות האינטרנט משדרגות לעיתים דחופות את המהירויות ומה שבעבר נחשב אינטרנט מהיר, היום נחשב למהירות ממוצעת ואף למטה מזה.

  

אינטרנט מהיר
אינטרנט רימון

אינטרנט רימון

אינטרנט כשר הינה דרך נהדרת לשלב בין העולמות הנ"ל. המונח אינטרנט כשר מתייחס לאינטרנט אשר מצונזר למעשה בדרכים כאילו ואחרות ומונע מאתנו חשיפה לתכנים לא ראויים באינטרנט. בזכות האינטרנט הכשר יכולים לא מעט אנשים להצטרף למעגלי הגלישה באינטרנט שאילולא האינטרנט הכשר הם אינם היו יכולים להרשות להם ולמשפחתם לעשות כן. המונח אינטרנט כשר מתייחס לאינטרנט אשר מצונזר למעשה בדרכים כאילו ואחרות ומונע מאתנו חשיפה לתכנים לא ראויים באינטרנט. בזכות האינטרנט הכשר יכולים לא מעט אנשים להצטרף למעגלי הגלישה באינטרנט שאילולא האינטרנט הכשר הם אינם היו יכולים להרשות להם ולמשפחתם לעשות כן.
אינטרנט רימון
אינטרנט הוט

אינטרנט הוט

הוט ספק אינטרנט חדש יחסית וכרגע אסטרטגיית החדירה שלו לשוק הינה אסטרטגיית מחיר. מכיוון שהוט ספק אינטרנט שאין לו מוניטין של ספק אינטרנט ותיק עם ניסיון רב בשוק ומוניטין כזה או אחר, אזי החברה מפרסמת את הוט ספק אינטרנט זול וע"י כך מנסה לחדור לשוק. שוק ספקי האינטרנט שונה לחלוטין משוק תשתיות האינטרנט, הוט כספק אינטרנט פועל בשוק תחרותי מאוד עם מספר שחקנים לא מבוטל אשר רבים מהם וותיקים ובעלי רקורד מרשים כגון: 012 אינטרנט013 אינטרנט 014 בזק בין לאומי וכו' היתרון של חברת הוט הינה העובדה שהיא כספק תשתית אינטרנט נמצאת כבר אצל רבים מלקוחותיה הפוטנציאלים עם ע"י קו טלפון עם ע"י טלוויזיה בכבלים וכו' ולכן קל לה יותר להגיע ללקוחות פוטנציאליים.
אינטרנט הוט
ספקי האינטרנט בישראל

ספקי האינטרנט בישראל

בהשוואת מחירים ספקי אינטרנט מתמחרים את השירות לפי קצב מהירות הגלישה, קצב הגלישה אשר מציעים ספקי האינטרנט הינו למעשה מספר המייצג את המהירות בה יקרו הדברים במהלך הגלישה שלנו: כמה זמן יעבור עד שיעלה דף הבית של אתר מסוים, מה המהירות אשר יפתח לנו קובץ או בתמונה במחשב וכו' וכו'.בשוק האינטרנט בישראל פועלים כחמישה ספקי אינטרנט השוואת מחירים הינה פועל מתבקש כתוצאה מכך. רגע לפני שנגשים ל השוואת מחירים ספקי האינטרנט השונים, חשוב להציג מעט את השוק ואת הספקים השונים בכדי שהשוואת המחירים תהיה נכונה.
ספקי האינטרנט בישראל
מבצעי אינטרנט

מבצעי אינטרנט

ההבדלים המהותיים במחיר בין מה שהובטח לנו בפרסומי מבצעי האינטרנט לחשבונית הסופית הינה העובדה כי בכדי ליהנות מאינטרנט בבית אנו זקוקים לשירותים של שתי חברות אינטרנט: האחת חברת תשתית אינטרנט והשנייה הינה ספק אינטרנט, כל אחת מהחברות הנ"ל גובה עבור השירותים שהיא מספקת וכמובן אף חברת אינטרנט אינה מספרת במבצעי האינטרנט השונים את הצורך לשלם לחברה השנייה.

מבצעי אינטרנט
בנדל אינטרנט

בנדל אינטרנט

על מנת שאינטרנט יגיע לביתנו יש צורך בשתי חברות אינטרנט למעשה: החברה הראשונה הינה חברת תשתית אינטרנט, זוהי למעשה חברה אשר מגיעה עד לפתח ביתנו עם תשתית להולכת האינטרנט- למעשה כבלים מסוג כל שהוא. ניתן לדמות את התשתית הזאת לצינור להולכת מים בו זורמים המים עד לביתנו. למעשה בשוק הישראלי יש כיום רק שתי חברות אשר הן ספקיות תשתית אינטרנט והן חברת בזק וחברת הוט. רק שתי חברות אילו מספקות תשתית של כבלים עד לפתח הבית אשר על גביה ניתן "להזרים" את האינטרנט.
בנדל אינטרנט
אינטרנט כשר

אינטרנט כשר

קיימות מספר חברות  אינטרנט בישראל אשר מספקות אינטרנט כשר בישראל והן: אינטרנט רימון, אינטרנט נתיב, אינטרנט מורשת, אינטרנט נט-צח.
אינטרנט כשר
אינטרנט זול

אינטרנט זול

אינטרנט הינו אחד מהם והוא ממש מוצר צריכה בכל משפחה כמעט. כולם רוצים אינטרנט זול, אף אחד לא אוהב להרגיש פראייר ובד"כ אצל רובנו הפרמטר המשפיע ביותר במדד "הפראייריות" הינו המחיר ולכן למי שיש אינטרנט זול הוא לא פראייר ומי שמשלם מעט יותר "יצא פראייר" מכיוון שיש אינטרנט זול יותר
אינטרנט זול

---
השוואת מחירי חבילות אינטרנט ורכישה
  • השוואת ספקי אינטרנט
    • השוואת ספק + תשתית אינטרנט
      • השוואת תשתית אינטרנט


        Tivonet