דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא חברת יס (YES) מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

חברת יס (YES)

 YESהינה המותג המוכר של חברת די.בי.אס שירותי לוויין (1998) בע"מ.את גרעין השליטה ביס מחזיק למעשה איש העסקים מר שאול אלוביץ' באמצעות חברות אשר בשליטתו כדוגמת בזק, יורוקום ועוד, מנכ"ל החברה המכהן הינו רון איילון.


היסטורית חברת יס

 

חברת יס הוקמה למעשה בשנת 1998 והחל לשדר בצורה רשמית בשנת 2000, החברה הוקמה בעידודו של משרד התקשורת במטרה לייצר אלטרנטיבה תחרותית לחברות הכבלים אשר שלטו אז בשוק.תחילת דרכה של יס הייתה לא פשוטה בשוק הישראלי ולמרות שבתחילת דרכה נערכו בחברת יס מבצעים רבים, סבלה החברה מקשיים ובעיות טכניות לא פשוטות וכן מקשיים רבים אשר הערימו חברות הכבלים מלקוחות אשר ביקשו להתנתק מהן ולהצטרף לחברת יס למבצעים הראשוניים.

הרצון של משרד התקשורת התממש בחלקו בלבד והתחרות אשר נוצרה בין החברות הינה מוגבלת ביותר. למרות שבחברת יס מבצעים רבים ושונים וכך גם בחברת הוט המתחרה (כמו טריפל הוט), עדיין קיימים רק שני שחקנים עיקריים אשר חולקים את השוק ביניהם מצב אשר גורם כמובן לצרכנים לשלם יותר.


ערוצים ומוצרים

 

לחברת יס יש מגוון מוצרים רחב אשר מאפשר חוויות צפייה שונות ומותאמת לצרכי לקוחותיה.החל מחבילת הערוצים הבסיסית המכונה גם חבילה צרה, מאפשרת תמורת 119.9 ₪ לחודש ליהנות מ-21 ערוצים בסיסים ביניהם, ערוץ 1, ערוץ 2, הופ, ערוץ 24 וכו'. ועד לחבילה הרחבה ביותר עם 50 ערוצי טלוויזיה שונים במחיר של 213.7 ש" לחודש.

מעבר לחבילות הנ"ל קיימים גם ערוצי תוכן מגוונים נוספים כגון ערוצי ספורט, תכנים לילדים וכו' אשר ניתן להצטרף אליהם בנוסף לחבילות הצפייה הרלוונטיות.כמובן שיש בחברת יס מבצעים שונים ומגוונים המשלבים בין חבילות ערוצים ותוכן שונים ומומלץ להתעדכן מעת לעת במחירם.


חבילות תכנים ביס

 

מעבר לחבילות התכנים קיימים ביס שלושה מוצרים עיקריים נוספים אשר מעניקים ללקוחות חווית צפייה נוספת:

  • YES HD: שירות המאפשר חווית צפייה ייחודית ברזולוציה גבוהה מאוד המאפשרת חדות תמונה ומגוון רחב של צבעים שלא כמו בשידור טלוויזיה רגיל. ביס קיימים כ 19 ערוצים אשר תומכים בשירות הנ"ל ביניהם: ערוצי סרטים, ספורט וכו' וכמובן שניתן למצוא בחברת יס מבצעים מגוונים לשירות הנ"ל.
  • VOD: שירות המהווה ספרית תוכן עצומה של מגוון רחב מאוד של תכנים הכוללים, סדרות תוכן מגוונות, סרטים חדשים, תכניות לילדים ועוד ועוד. חשוב לציין שבכדי ליהנות מהשרות הנ"ל יש צורך להיות מחוברים לאינטרנט במהירות של 2.5 מגהבייט לפחות.
  • ·YES MAX: שירות טכנולוגי של חברת יס המאפשר הקלטה מראש של הערוצים השונים, בדומה למכשיר הווידאו של פעם, ניתן לכוון ולהקליט תכניות שונות בערוצים ומועדים שונים ולצפות בהם בזמן שנוח לצופה.


חשוב לזכור כי בחברת יס מבצעים שונים ומגוונים המתעדכנים מעת לעת, את התמחור של שלושת השירותים הנ"ל בשילוב ערוצי הצפייה והתוכן ניתן למצוא בטבלה הבאה:

חבילה צרה חבילת בסיס חבילה רחבה חבילה רחבה פלוס
119.90 ₪ 209 ₪ חבילת בסיס
+ חבילת סרטים
219 ₪ חבילת בסיס
+ 13 חבילות לבחירה
+ ממיר מקס טוטאל
התקנה חינם
229₪ חבילת בסיס
+ 13 חבילות לבחירה
+ ממיר מקס טוטאל
+ממיר HD
התקנה חינם
---


Tivonet