דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא אינטרנט 012 מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

אינטרנט 012

אינטרנט 012 סמייל או בשמה המלא 012 סמייל טלקום בע"מ נוסדה בשנת 2007 ממיזוגם של שתי חברות: אינטרנט זהב וקווי זהב. החברה מספקת שירותי שיחות בינלאומיות, טלפוניה מקומית בטכנולוגיית VoB, תקשורת סלולרית ושירותי אינטרנט. כיום אינטרנט 012 הינה חברת בת של פרטנר ופועלת מבנין החברה בראש העין.

אינטרנט 012 נחשבת לאחת חברות אשר היו חלוצות בתחום האינטרנט הביתי ביחד עם חברת נטוויז'ן 013 ובזק בינלאומי 014. החברה נחשבת לאחת מספקיות האינטרנט המובילות ומשרתת ציבור של 600,000 לקוחות לערך. הפרזנטור של אינטרנט 012 בשנים האחרונות הינו אייל קיציס אשר מופיע בפרסומות החברה בעיקר בקטעים הומוריסטיים אשר מיחצנ"ים את מהירות הגלישה בחברה.

מוצרי החברה

012 אינטרנט הינו ספק אינטרנט אשר פועל על תשתיות בזק או הוט, לקוחות 012 אינטרנט חייבים לרכוש תשתית אינטרנט מאחת מספקיות התשתית הקיימות בשוק : בזק או הוט ואז הם יכולים ליהנות מחוויית הגלישה ב 012 אינטרנט. באתר תקשורתNET תשווה תקנה ניתן למצוא את טבלת המחירים הבאה עם עלויות תשתית האינטרנט:

חשוב לזכור כי 012 אינטרנט הינו רק מוצר אחד של החברה אשר משמשת גם כמפעיל שיחות בינלאומיות 012 וכן מעין מפעיל סלולרי וירטואלי 012 מובייל. עוצמתו של המותג 012 אינטרנט סמייל הביא את החברה לשווק את שאר מוצריה בקונספט הנ"ל.

ניתן להצטרף ל 012 אינטרנט במהירויות גלישה שונות ובד"כ ככל שמהירת הגלישה עולה כל גם מחיר ההצטרפות. לאחרונה 012 אינטרנט פתח במבצע מכירות אגרסיבי ולהלן מחירי החבילות כפי שניתן למצוא באתר תקשורתNET תשווה תקנה.

שירותים נוספים אשר 012 אינטרנט מציעה ללקוחותיה הינם: הגנת ילדים- שירות של אינטרנט 012 המאפשר סינון אתרים בעלי אופי מיני בכדי למנוע חשיפה של ילדים לאתרים הנ"ל:

 • הגנת מחשב: שירות של אינטרנט 012 אשר מגן על המחשב הביתי מווירוסים , סוסים טרויאנים ושאר תוכנות מזיקות כאילו ואחרות.
 • שירותי פקס: בעזרת שירותי הפקס של 012 אינטרנט ניתן לקבל ולשלוח פקס לכל מקום בעולם דרך תיבת הדואר האישי ללא צורך במכשיר פקס ייעודי.
 • כל השירותים הנ"ל ניתנים לרכישה כמוצרים משלימים של ספק ה אינטרנט 012 סמייל.

 

 


---
השוואת מחירי חבילות אינטרנט ורכישה
 • השוואת ספקי אינטרנט
  • השוואת ספק + תשתית אינטרנט
   • השוואת תשתית אינטרנט


    Tivonet