דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא מסלולי שיחות ללא הגבלה מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

מסלולי שיחות ללא הגבלה

מראשית כניסת הסלולר לחיינו השאלה אשר העסיקה את כולם הייתה: כמה זה עולה לנו? בתחילת הדרך בעל מכשיר הסלולר היה משלם גם עבור שיחות נכנסות וגם עבר שיחות יוצאות וחשבונות הסלולר החודשיים הגיעו לאלפי שקלים בחודש ואף מעבר לכך. רק אנשים עמידים מאוד יכלו להרשות לעצמם את השימוש במכשיר הנ"ל שגם הוא היה יקר מאוד. הייתה כמובן רק רשת אחת- חברת פלאפון והמונופול והמחירים חגגו.

בשלב השני נכנסו חברות סלקום ואורנג' לשוק, משתמשי הסלולר שילמו רק על שיחות יוצאות, המונופול נשבר והחלה תחרות עזה לכעורה ביין המפעילים הסלולריים השונים על כיסו וליבו של הצרכן. אולם התחרות לא הייתה אגרסיבית דייה, שלושת החברות הובילו את התחרות בשוק כאשר הן שומרות על עצמן ולא יורדות מתחת לרף מחירים מסוים והציבור בישראל יכול היה רק לקנא בשווקים ובסיפורים מחו"ל על חבילות של שיחות ללא הגבלה המקובלות שם במחירים הגיוניים.

מהפכת המחירים האגרסיבית

מהפכת המחירים האגרסיבית הגיעה לשוק הישראלי לפני כשנתיים לערך, אם העברת רפורמות מרחיקות לכת ע"י משרד התקשורת: ניתנו זיכיונות הפעלה לשתי חברות הסלולר הנוספות: הוט מובייל וגולן טלקום וכן זיכיונות למפעילים סלולריים גם נמכרו לרמי לוי תקשורת, הום סלולר, YOU PHONE וחברות נוספות. התחרות החלה להיות אמיתית ומהר מאוד החלו להופיע בשוק חבילות של שיחות ללא הגבלה.

בתחילת הדרך ניסו החברות הוותיקות לא להיגרר למלחמות המחירים אשר ניסו להוביל החברות החדשות ולא מהר ששו להציע חבילת שיחות ללא הגבלה אולם פערי המחיר הגבוהים ועשרות אלפי הלקוחות אשר עברו מהחברות הוותיקות לחברות החדשות חייבו את החברות הוותיקות ליישר קו עם הקונספט שהובילו חברות הסלולר החדשות ולהציע חבילות שיחות ללא הגבלה.

כיום כל חברות הסלולר מציעות חבילות של "הכל כלול" אשר כוללות: שיחות ללא הגבלה, הודעות טקסט ללא הגבלה, גלישה בנפחים משתנים וכן לעיתים שיחות לחו"ל. רצ"ב טבלת השוואה מאתר תקשורת תשווה תקנה, אשר מציגה את החבילות בחברות הסלולר השונות ואת מחירן. צרכן נבון, חשוב שיוודא מה החבילה אשר מתאימה לו מכיוון ששיחות ללא הגבלה והודעות ללא הגבלה מציאות כל החברות השוני בד"כ הינו נפח הגלישה אשר כלול בחבילה וכן תוספת של שיחות לחו"ל. באתר תקשורתNET תשווה תקנה מוצגות ההשוואות בצורה הכי נוחה ורלוונטית ואפשר להצטרך לחברה הרצויה ישירות דרך האתר.


 מסלול שיחות ללא הגבלה---
 
השוואה ורכישת מסלולי סלולר
 
 

Tivonet