דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא הוט כבלים מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

הוט כבלים

קבוצת הוט הינה קבוצת התקשורת השנייה בגודלה בישראל ולמעשה הקבוצה היחידה אשר מהווה מתחרה לקבוצת בזק בכל אותם פרמטרים ותחומי תקשורת בהן קבוצת בזק פעילה. מהיות הקבוצה אלטרנטיבה יחידה לחברת בזק נהנית קבוצת הוט מהקלות רבות בשוק ע"י משרד התקשורת וזאת בכדי לחזק את האלטרנטיבה בשוק לקבוצת בזק. שתי החברות הנ"ל פועלות לרוב באמצעות רשת כבלים אשר פרוסה לאורכה ולרוחבה של כל מדינת ישראל ומאפשרת למעשה הזרמת נתונים על גבי הרשת הנ"ל, רשת זאת מהווה למעשה את חסם הכניסה הגבוה של מתחרות שונות לשוק. אולם בעוד שקבוצת בזק הינה קבוצה ותיקה אשר הייתה בעבר בבעלות ממשלתית בצורה כזאת או אחרת, הרי שקבוצת הוט צעירה יחסית וזקוקה לתמיכת הרגולטור בחדירה לשוק.


חברת הוט בחרה באסטרטגית מחיר על מנת לפרוץ ולשרוד בשוק הישראלי וע"י כך להתחרות בבזק, כפועל יוצא מכך, הרי שבחברת הוט מבצעים רבים ללקוחות החברה במגוון רחב של תחומים. חברת הוט משיקה כל הזמן מבצעים ומפרסמת אותם בכלי התקשורת השונים ובמדיות חברתיות על מנת שלקוחות פוטנציאלים יתחברו למותג הוט. מבצעים אילו אכן גורמים לעליית כוחה של הוט בשוק ולאגירת לקוחות חדשים המצטרפים לחברה מידי יום ונהנים משרותי החברה.
 
עם זאת, מבצעים אילו לרוב מאפשרים ללקוחות פוטנציאלים ליהנות מתשתית הכבלים של הוט אשר יכולה לשמש כתשתית אינטרנט במקום בזק, שידור טלוויזיוני של ערוצים שונים בדומה ליס וכן כקו טלפון בייתי לכל עניין ודבר. גולת הכותרת של הוט, מבצעים אשר קושרים ביחד מספר שירותים אשר מבוססים על תשתית הכבלים של הוט, מבצעים אילו בהוט נקראים טריפל הוט.

טריפל הוט הינו למעשה חבילת תמחור אחת הכוללת בתוכה שלושה מרכיבים שונים, טריפל הוט כולל: קו טלפון בייתי, תשתית אינטרנט וכן חבילת ערוצי טלוויזיה. הוט השיקה מספר חבילות של טריפל הוט כאשר למעשה השוני בין חבילות טריפל הוט הללו הינו מספר ערוצי הטלוויזיה ומהירות הגלישה אשר נמצאות בכל טריפל הוט, כמובן שככל שמספר ערוצי הצפייה גדל ומהירות האינטרנט גבוהה יותר, כך גם מחירה של חבילת טריפל הוט. 

חבילת טריפל הוט הינה אחת ההקלות המשמעותיות אשר מעניק משרד התקשורת לקבוצת הוט בכדי שתוכל להתחרות בקבוצת בזק בצורה אפקטיבית וזאת מכיוון שלקבוצת בזק משרד התקשורת אינו מאפשר להציע את השירותים הנ"ל תחת תמחור אחד. ולכן יכולה הוט להתחרות בחברות אשר שייכות לקבוצת בזק. עיקר התחרות הינו בשוק הטלוויזיה, חברת יס וחברת הכבלים הוט הן למעשה שתי השחקניות העיקריות בשוק הנ"ל וכאמור מכיוון שחברת הוט בחרה באסטרטגיית מחיר הרי שלרוב מחירי חבילות ערוצי הטלוויזיה שלה זולות יותר מאילו של חברת יס, כאשר משווים את המחירים של טריפל הוט לחבילות הערוצים של יס אזי שפער המחירים אף גבוה יותר לטובתה של הוט כמובן.

---


Tivonet