דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא בנדל אינטרנט מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

בנדל אינטרנט

לעיתים קרובות אנשי מקצוע נוהגים להשתמש במונחים מקצועיים אשר להם נשמעים מאוד טריוויאליים ויומיומיים ואילו לאחרים אשר אינם מן התחום הביטויים הנ"ל נשמעים כמו סינית. בנדל אינטרנט הינו מונח אשר כל מי שעוסק בתחום יודע מיד במה מדובר ומה יתרונותיו של השילוב הנ"ל ואילו לאדם מן היישוב המונח בנדל אינטרנט אינו אומר דבר.
 
בנדל אינטרנט 

על מנת שאינטרנט יגיע לביתנו יש צורך בשתי חברות אינטרנט למעשה: החברה הראשונה הינה חברת תשתית אינטרנט, זוהי למעשה חברה אשר מגיעה עד לפתח ביתנו עם תשתית להולכת האינטרנט- למעשה כבלים מסוג כל שהוא. ניתן לדמות את התשתית הזאת לצינור להולכת מים בו זורמים המים עד לביתנו. למעשה בשוק הישראלי יש כיום רק שתי חברות אשר הן ספקיות תשתית אינטרנט והן חברת בזק וחברת הוט. רק שתי חברות אילו מספקות תשתית של כבלים עד לפתח הבית אשר על גביה ניתן "להזרים" את האינטרנט. חברה נוספת אשר עתידה בעתיד להיות מסוגלת לספק את התשתית לאינטרנט כפי שמתוארת הינה חברת חשמל הישראלית , מיזם הסיבים כפי שהוא מכונה בתקשורת יאפשר לחברת חשמל להיות ספקית תשתית אינטרנט ולעשות זאת על גבי רשת החשמל אשר פרוסה בכל הארץ ומגיע לכל בית וע"י כך להצטרף לשתי ספקיות התשתית בזק והוט בתקווה שהתחרות אשר תחריף תוביל להורדת מחירי האינטרנט לתועלתו של הצרכן הישראלי.

החברה השנייה הינה ספקית האינטרנט, זוהי למעשה החברה אשר "מזרימה" אלינו את האינטרנט על גבי תשתית האינטרנט אשר הוזכרה קודם לכן, באלגוריה לדוגמה של המים- אזי זוהי החברה אשר מזרימה את המים בצנרת אשר הניחה חברת התשתיות. חברות אינטרנט שהן למעשה ספקיות אינטרנט קיימות לא מעט: 012 סמייל, 013 נטויז'ן, 014 בזק בינלאומי, הוטנט, 018 אקספון, רימון וכו'.

נוכל ליהנות מאינטרנט בביתנו אך ורק בשילוב של שתי חברות האינטרנט הנ"ל הן ספקית תשתית האינטרנט והן ספקית האינטרנט. כמובן שכל חברה תגבה מאתנו תשלום בנפרד וכל אחת מחברות האינטרנט הנ"ל תנסה לגבות כמה שיותר ללא שום קשר למחיר אותנו אנו משלמים לחברה השנייה. לכאורה סיטואציה צרכנית לא נוחה לנו כלקוחות, כאן מונח בנדל האינטרנט מתחיל להיות רלוונטי:

בנדל אינטרנט הינו שילוב של חברת תשתית האינטרנט עם חברת ספק האינטרנט על מנת להציע לנו כלקוחות חבילת מחיר אחת אשר כוללת את התשלום לחברת תשתית האינטרנט ולחברת ספקית האינטרנט. את בנדל אינטרנט תציעה החברה אשר הינה ספקית האינטרנט אשר תציעה לנו מחיר בנדל אינטרנט אשר כולל את התשלום לה כספקית אינטרנט וכן את התשלום לבזק או להוט אשר הן חברות תשתית האינטרנט כאמור.
התקשרות בבנדל אינטרנט מול אחת מספקיות האינטרנט מאפשרת לנו כצרכנים מעט יותר כוח מיקוח אל מול חברות תשתית האינטרנט מאחר והמשא ומתן הינו של ספקית האינטרנט שהיא גוף גדול כמובן  ולא שלנו ולכן בסופו של יום, בנדל אינטרנט הינו פתרון צרכני טוב יותר מהתקשרות נפרדת מול כל חברת אינטרנט.


---
השוואת מחירי חבילות אינטרנט ורכישה
  • השוואת ספקי אינטרנט
    • השוואת ספק + תשתית אינטרנט
      • השוואת תשתית אינטרנט


        Tivonet