דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא אורנג מבצעים מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

אורנג מבצעים

חברות הסלולר יושבות על המדוכה יום יום שעה שעה בניסיון לשרוד את תחרות המחירים העזה בשוק הסלולר הישראלי אשר נולדה לאחר שינויי הרגולציה וכניסת של חברות חדשות לשוק הסלולר. שלושת החברות הוותיקות: פלאפון, סלקום ואורנג' הן הסובלות העיקריות מהתחרות בענף מכיוון שבעוד החברות החדשות מצרפות מנויים וכל שקל הכנסה מלקוח הינו בעבורן שקל שלא היה להם בעבר, הרי שמנקודת מבטן של החברות הוותיקות אנו מדברים על אובדן מנויים וכן אובדן הכנסה, ובשנתיים האחרונות אין ספק שמצבן הורע מהותית.

מלחמתן של החברות פלאפון, סלקום ואורנג' היום הינו לשחוק הכנסות כמה שפחות ולנסות שלא להיגרר למלחמות המחירים. הצלחתן בנושא מוטלת בספק למרות ניסיונות מקוריים כאילו ואחרים. אורנג' למשל הקימה מותג מוזל בשם 012 מובייל אשר בעזרתו היא משמרת לקוחות ומורידה מחירים וזאת על מנת לשמור על רמות מחירים גבוהות יותר ב אורנג' מבצעים מכווני מחיר מובלים תחת המותג 012 מובייל ומבצעי מחיר לא פוגשים בפרסומות של אורנג' מבצעים אשר מדברים על תוכן רחב יותר או איכויות רשת הם אילו המבצעים אשר פוגשים תחת המותג אורנג'.

למרות כל הניסיונות הנ"ל של ספקיות הסלולר הוותיקות ואורנג' בתוכם שלא להיגרר למחירים הנמוכים אשר מציעות לא מעט חברות הרי שגם תחת המותג שלהן, מחירי החבילות ירדו משמעותית והן חייבות לגלות יצירתיות על מנת להגדיל הכנסות. לדוגמא ניתן למצוא באורנג' מבצעים וחבילות אשר מדברות על ערכים מוספים ללקוח מעבר לדיבור חופשי והודעות ללא הגבלה וגלישה בנפחים כאילו ואחרים. אורנג' מציעה חבילות אשר מציאות את הבסיס כמובן ובנוסף שירותים נוספים כגון: שירות תיקונים, אינטרנט בסיסי וכולי, ע"י תוספות אילו  יכולה אורנג' מבצעים אשר עשויים להיתפס כאטרקטיביים בעיניי הלקוחות ואף לגבות סכום חודשי גבוה יותר.
 
רצ"ב טבלת השוואת מחירי אורנג' מבצעים שונים:

 

 

שם החבילה

Basic Choice

Global Choice

Safe Choice

Home Choice

מחיר

פירוט החבילה:

85 ₪

שיחות ו-sms ללא הגבלה בארץ

חבילת גלישה 3GB

95 ₪

שיחות ו-sms ללא הגבלה בארץ

חבילת גלישה 6GB

שירות My box

חבילת 1000 דק' לחיוג לחו'ל ל42 יעדים נייחים

למחייגים באמצעות 012 סמייל

95 ₪

שיחות ו-sms ללא הגבלה בארץ

חבילת גלישה 6GB

שירות אחריות Safety Choice 2015

95 ₪

שיחות ו-sms ללא הגבלה בארץ

חבילת גלישה 6GB

אינטרנט ביתי עד 100Mb

שירות MyBox

 

כפי שניתן לראות, אורנג' מבצעים השונים מציעה למעשה תמורת תוספת של עשרה שקלים לחבילת הבסיס שלה (אשר גבוהה מהותית ממחירי השוק), מבחר תוספות אשר הלקוח יכול לבחור למעשה מה הוא מעדיף: חיוג לחו"ל, שירות תיקונים או אינטרנט בייתי. כאשר בוחנים את מחיר החבילה המורחבת אזי המחיר אשר מציעה אורנג' אינו נתפס גבוה מהותית מהשוק ונראה כי אומנם התשלום גבוה יותר אולם תוכן החבילה רחב יותר.

---
 
השוואה ורכישת מסלולי סלולר
 
 

Tivonet