דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא יס או הוט מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

יס או הוט


מה לבחור, יס או הוט? כמה פעמים שאלתם את עצמכם למי כדאי להצטרף, ליס או להוט. כמה פעמים שאלתם את עצמכם מה למעשה ההבדל בין יס להוט, כמה פעמים שאלו אתכם האם אתם ב יס או בהוט. אם אתם מרגישים שהכתוב מדבר אליכם אז אתם כנראה כמו רוב הישראלים אשר יש בביתם מכשיר טלוויזיה.
 
הוט או יס

לפני שנבדוק מה כדאי יס או הוט, נקדיש כמה מילים לשתי החברות: יס הינה חברת תקשורת לוויינית אשר משתייכת בצורה כזו או אחרת לקבוצת בזק ומעבירה את שידורי הטלוויזיה לבתים ע"י שידור לווייני ממתקני החברה, שידור זה נקלט ע"י אנטנות לווין (צלחת) אשר מותקנות על גבי גגות הבתים.

הוט הינה קבוצת תקשורת אשר נמצאת בבעלות איש העסקים הצרפתי פטריק דרהי, הוט מגיע לבתי התושבים במדינה ע"י רשת כבלים אשר פרוסה לאורך כל המדינה בדומה לחברת בזק וחברת חשמל ועל רשתות הכבלים הנ"ל מספקת חברת הוט באמצעות חברות הבת שלה: שידורי טלוויזיה, אינטרנט, טלפון קווי וכו'.

מאחר ובנושא טלוויזיה אנו עוסקים הרי כאשר מנסים לבדוק יס או הוט יש ראשית לבחון אילו ערוצים ואיזה חווית צפייה מאפשרת לנו כל אחת מהחברות, כאשר בודקים את הדברים לעומקם מגלים כי מרביתם של הערוצים אשר הצופה הממוצע צופה בהם הינם זהים, קיימים כמובן ערוצי צפייה ביס אשר לא קיימים בהוט אולם גם ההיפך ויש לא מעט ערוצים אשר קיימים בהוט ואין ביס, אולם בסופו של דבר מרביתם של הערוצים הנצפים זהים, כך שאם אין לנו העדפה של ערוץ כזה או אחר אזי אין הבדל בן יס להוט בסוגיה הנ"ל למקבל ההחלטה.

מכיוון שנושא התכנים אינו מהווה כאמור עבור מרביתם של האנשים סוגיה אשר בגינה ניתן להעדיף את יס או הוט , וגם ביס וגם בהוט יש שידור של תכנים באיכות HD  וממירים מקליטים, נשאר לבחון את סוגיית השירות והמחיר. מבחינת שירות הלקוחות , סטטיסטיקות וגופים צרכניים אשר השוו את התלונות בקרב לקוחות של חברות התקשורת מצביעים על מספר גבוה יותר של תלונות בקרב לקוחות הוט, הדבר אך טבעי מכיוון שמדובר בחברה צעירה יחסית (לאחר קנייתה ושינויי מבנה האחזקות והבעלות בה) וכנראה שעדיין הינה סובלת ממחלות ילדות ראשוניות. כך שניתן לסכם כי השירות ביס נכון לתקופה זו כנראה טוב יותר.

בסוגיית המחיר, ניתן להצביע על יתרון מובהק וגדול להוט, מכיוון שהוט הינה קבוצת תקשורת אשר הרגולטור מקל עימה וזאת על מנת ליצור תחרות לחברת בזק, אזי שבניגוד ליס אשר יכולה להציע חבילות של ערוצי טלוויזיה בלבד, הרי שהוט יכולה להציע חבילות משולבות אשר מכונות טריפל, במסגרת חבילות אילו ניתן להצטרף להוט וליהנות מחבילות ערוצי טלוויזיה, טלפון קווי כולל דקות שיחה וכן תשתית אינטרנט וכל זאת במחירים מאוד זולים בהשוואה לקבוצת בזק, שם יש צורך להצטרף לכל ספק לחוד- ליס, לתשתית אינטרנט של בזק וכן לקו טלפון בייתי
לסיכומם של דברים , מבחינת תוכן יס או הוט כנראה שלרוב האנשים לא אכפת, מבחינת שירות יס או הוט אזי הוט עדיין סובלת מעט ממחלות ילדות, מבחינת מחיר יס או הוט, הוט לוקחת בגדול בייחוד בחבילות הטריפל.
 


---


Tivonet