דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא 013 אינטרנט מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

013 אינטרנט

013 אינטרנט נטוויז'ן הינה חלק מחברת סלקום מאז מוזגה לתוכה בשנת 2011 לפי שווי חברה של 1.54 מיליארד ש"ח. 013 אינטרנט נטוויז'ן נוסדה למעשה בשנת 2007 כתוצאה ממספר חברות אשר נקנו ע"י קונצרן אי די בי: נטוויז'ן, "013 ברק" ו"גלובקול. המיזוג הנ"ל אפשר למעשה ל-013 אינטרנט נטוויז'ן להיות חברת תקשורת אשר מספקת שירותי אינטרנט, שיחות לחו"ל ושיחות פנים.

היסטורית חברת 013 אינטרנט

013 אינטרנט הייתה למעשה ספקית האינטרנט הראשונה בישראל כאשר בשנת 1994 קיבלה רישיון משר התקשורת דאז מר רפאל פנחסי לספק שרותי אינטרנט ללקוחות פרטיים בלבד כאשר הזיכיון ללקוחות עסקיים הוענק לשתי חברות אחרות. גברת רות אלון הייתה המנכ"לית הראשונה של 013 אינטרנט ולמעשה הייתה זו אשר הקימה את החברה וכיהנה בתפקיד הנ"ל במשך 6 שנים אינטנסיביות אשר במהלכן החלו לקום מתחרים נוספים בשוק האינטרנט אשר הלך וגדל. רות אלון עזבה את החברה לאחר כשש שנים כאשר החברה העסיקה כ-900 עובדים.

הגברת רווית בר ניב הייתה המנכ"לית המשמעותית הבאה אשר הצעידה את 013 אינטרנט כמה צעדים קדימה, בתקופתה הונפקה החברה בבורסה  וכן נולד מיזוג החברות של-  נטוויז'ן, גלובקול ו-013 ברק. מיזוגים ורכישות אילו הובילו את 013 אינטרנט נטוויז'ן להיות חברת תקשורת מובילה בתחומה אשר מסוגלת לספק ללקוחותיה מגוון רחב מאוד של מוצרים:

שיחות בינלאומית- החברה הינה מפעיל לשיחות בינ"ל תחת הקידומת 013, מספקת חבילות של שיחות לחו"ל לכלל הלקוחות בישראל.
שיחות נייחות- לחברה רישיון של מפעיל פנים ארצי והיא מוכרת חבילות של שיחות טלפון בתוך ישראל וזאת על גבי רשת האינטרנט במחירים תחרותיים מאוד.
ספק אינטרנט-  013 אינטרנט מהווה את עיקר פעילות של החברה ובתחום זה החברה רכשה את המוניטין שלה. החברה הינה ספקית אינטרנט מהגדולות בישראל ומספקת שרותי אינטרנט במגוון רחב של מהירויות גלישה עפ"י הפרוט הנ"ל: 

בשנת 2011 מוזגה 013 אינטרנט נטוויז'ן אשר הייתה בבעלות IDB  אל תוך חברת סלקום שאף היא הייתה בבעלות IDB. מתוך רצון וצורך להקים גוף תקשורת אחד גדול וחזק אשר יהווה מתחרה לקבוצת בזק וקבוצת הוט בחרו בחברת IDB למזג את פעילות שתי החברות הנ"ל. המיזוג הנ"ל אפשר הורדה משמעותית וניכרת בהוצאות התפעול של החברות אשר פועלות כיום כחברה אחת במקום שתי חברות על כל המשתמע מכך וכן פישט את היכולת של שתי החברות לעבוד במשותף תחת הובלה של מנכ"ל אחד וללא כל אילוצים רגולטורים. את מהלך המיזוג הוביל מר ניר שטרן אשר היה בעברו מנכ"ל 013 אינטרנט נטוויז'ן ואח"כ מונה להיות מנכ"ל סלקום לאחר שהחליף את מר עמוס שפירא. 
 
אינטרנט 013
 

---
Tivonet