דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא אינטרנט כשר מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

אינטרנט כשר

מה זה אינטרנט כשר?

אינטרנט כשר, צמד המילים הנ"ל נשמע קצת מוזר ואפילו לא לוגי – כיצד אינטרנט בו הכל מותר הכל פרוץ הכל אפשרי יכול להיות פתאום אינטרנט כשר? מה פתאום להגיד על אינטרנט כשר, מה זה אוכל?? מי בכלל המציא את הביטוי הנ"ל? למה זה טוב? ואיך זה בכלל עובד- כל השאלות הנ"ל מאוד לגיטימיות וננסה בהמשך הדברים לענות על כל סימני השאלה.

רשת האינטרנט אכן מסמלת ומהווה מעין מגרש משחקים עצום בו ניתן לעשות כמעט הכל, אין גבולות אין חוקים ניתן למצוא הכל במהירות וללא חסמים. לצד יתרונות עצומים של רשת האינטרנט בהם זוכים משתמשי האינטרנט מידי יום ביומו קמו תעשיות שלמות של תחומים ועיסוקים אשר לא בטוח מתאימים לכל אחד ולעיתים עלולים גם להזיק כגון פורנוגרפיה, אלימות קשה, הימורים וכו'. לא מעט אנשים לא מעוניינים כי בני ביתם יחשפו לתחומים אילו ואף לתמונות ו/או חומרים אפילו פחות פרובוקטיביים כדוגמת דוגמניות חשופות חזה או בבגדי ים, תנוחות פרובוקטיביות וכו' וכו'. הציבור הדתי והמסורתי בישראל אף רגיש יותר משאר האוכלוסייה לתכנים אילו  ולכן נמנע מצפיה בטלוויזיה בביתו בערוצים המסחריים, קריאת חלק מהעיתונות הכתובה בארץ ועוד. עבור ציבור זה האינטרנט היה מוקצה מחמת המיאוס.

בעולם המודרני הימנעות לחלוטין מאינטרנט מהווה קושי לא מבוטל: ראשית התקשורת בעולם העסקי מבוססת כיום לא מעט על האינטרנט ושימוש באינטרנט בצורות כאילו ואחרות הוא הכרחי. שנית גם בעולם הפרטי יש לאינטרנט יתרונות רבים ולכן הימנעות משימוש בו בגלל תכנים ואתרים לא ראויים פוסלת עולמות שלמים טובים ומלאי תועלות. ולכן מיתוך הקונפליקט הנ"ל נולד האינטרנט הכשר.
האינטרנט הכשר זהו למעשה אינטרנט מצונזר אשר מאפשר בטכנולוגיות כאילו ואחרת להשתמש באינטרנט וזאת מבלי להיות חשוף לתכנים לא ראויים. הגולשים אינם יכולים להיכנס לאתרים "בעייתיים" במובן הנ"ל אולם רובו של האינטרנט ושימושיו פתוחים עבורם וכך משתמשי האינטרנט הכשר יכולים גם ליהנות מיתרונות האינטרנט וגם להתאים אותו לערכים להם הורגלו.
 

חברות המספקות אינטרנט כשר

קיימות מספר חברות אינטרנט בישראל אשר מספקות אינטרנט כשר בישראל והן:  

 1. אינטרנט רימון: רימון היא החברה עם הטכנולוגיה הטובה ביותר המספקת את שירות האינטרנט הכשר וזאת ע"י שילוב של תוכנות ובינה מלאכותית בשילוב עם בקרה אנושית. וע"י כך יכולה להתאמים את עומק הסינון עפ"י דרישות לקוחותיה.
 2. אינטרנט נתיב: תוכנה אשר מותקנת על מחשבו של הלקוח ומאפשרת לו אינטרנט כשר.
 3. אינטרנט מורשת: מספקת פתרון המאפשר למשתמש להתאים לעצמו את רמת הגלישה מתוך שש רמות של סינון, מערכת זו יושבת בשרתים בחברה  ולא דורשת התקנה במחשב של לקוחות החברה והמשתמשים השונים.
 4. אינטרנט נט-צח: אינטרנט כשר אשר פועל ע"י שילוב של תוכנה המותקן על גבי מחשב הלקוח וכן שרתי החברה, הפעילות הינה אוטומטית לחלוטין ללא בקרה אנושית.---
השוואת מחירי חבילות אינטרנט ורכישה
 • השוואת ספקי אינטרנט
  • השוואת ספק + תשתית אינטרנט
   • השוואת תשתית אינטרנט


    Tivonet