דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא אינטרנט הוט מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

אינטרנט הוט

HOT הינה חברת תקשורת ישראלית אשר פועלת מקיבוץ יקום. החברה נמצאת בשליטת קבוצת אלטיס, בבעלות איש העסקים הצרפתי היהודי פטריק דרהי. החברה הוקמה בשנת 2003 ומאז גדלה וצומחת. הוט מספקת שירותי טלוויזיה בכבלים וגובה תשלום חודשי ממנויי החברה בגין שירותים אילו במגוון רחב של חבילות ערוצים שונים (לדוגמת טריפל הוט), המתחרה הראשית של חברת הוט בתחום הטלוויזיה הינה חברת יס אשר אף היא מוכרת חבילות ערוצי טלוויזיה שונות במגוון רחב של חבילות צפיה (לפרטים נוספים תוכלו לקרוא בעמוד יס מבצעים) ותשלום דמי מנויי חודשיים.
 

אינטרנט של חברת הוט

בשונה מחברת יס אשר הינה חברה אשר מספקת את שירותיה ע"י שידורי לוין וקליטתם ע"י מנויי החברה השונים באמצעות אנטנות (צלחות) אשר נמצאים על גגות הבתים הרי שחברת הוט פרסה רשת כבלים אשר מגיעה לכל בית של מנויי החברה וע"י כך מעבירה את השידורים ממתקני החברה ישירות אל מנויי חברת הוט. כבלים אילו אשר מגיעים לכל בית יכולים למעשה לשמש להעברת אינטרנט הוט למעשה כמו בזק יכולה לספק תשתית אנטרנט לבתי לקוחותיה על גבי הכבלים הפרוסים ברחבי המדינה.

אינטרנט הוט למעשה מסוגלת להתחרות באינטרנט של בזק ושתי חברות אילו מהוות דואופול בתחום הנ"ל בשונה מהעבר אז בזק הייתה מונופול, כיום הוט ספק אינטרנט לכל ענין ודבר. אינטרנט הוט אינו שונה מהאינטרנט אותו חברת בזק מספקת אם כי שתי החברות עסוקות במלחמות שיווקיות ביניהן בניסיון לשכנע את הלקוח כי כל אחת מהן טובה מהאחרת בתחום ה אינטרנט הוט בפירוש נותנת תחרות טובה לאינטרנט של בזק.

גם בתחום ספקי האינטרנט, הוט ספק אינטרנט חדש יחסית אולם מצליח להיות תחרותי ומצליח לייצר נוכחות שיווקית לא רעה בכלל. הוט ספק אינטרנט חדש יחסית וכרגע אסטרטגיית החדירה שלו לשוק הינה אסטרטגיית מחיר. מכיוון שהוט ספק אינטרנט שאין לו מוניטין של ספק אינטרנט ותיק עם ניסיון רב בשוק ומוניטין כזה או אחר, אזי החברה מפרסמת את הוט ספק אינטרנט זול וע"י כך מנסה לחדור לשוק. שוק ספקי האינטרנט שונה לחלוטין משוק תשתיות האינטרנט, הוט כספק אינטרנט פועל בשוק תחרותי מאוד עם מספר שחקנים לא מבוטל אשר רבים מהם וותיקים ובעלי רקורד מרשים כגון: 012 אינטרנט, 013 אינטרנט 014 בזק בין לאומי וכו' היתרון של חברת הוט הינה העובדה שהיא כספק תשתית אינטרנט נמצאת כבר אצל רבים מלקוחותיה הפוטנציאלים עם ע"י קו טלפון עם ע"י טלוויזיה בכבלים וכו' ולכן קל לה יותר להגיע ללקוחות פוטנציאליים.

אינטרנט הוט


אסטרטגיית המחיר של הוט נט – חברת הבת של הוט אשר באמצעותה למעשה הוט פועלת למעשה כספק אינטרנט וזאת עקב מגבלות רגולטוריות של המחוקק, מציעה את שירותיה במחיר של 20 ₪ לכל מהירות עד MB 100, למרות המחיר הזול יחסית חשוב לקחת בחשבון כי מדובר בספק צעיר מאוד וחדש בשוק ולכן כדי לבדוק את איכות השירות לפני שרצים למחיר הנמוך.
 

---
השוואת מחירי חבילות אינטרנט ורכישה
  • השוואת ספקי אינטרנט
    • השוואת ספק + תשתית אינטרנט
      • השוואת תשתית אינטרנט


        Tivonet