דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא חבילות אורנג מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

חבילות אורנג

חברת אורנג או בשמה הרשום: פרטנר תקשורת בע"מ הינה חברת תקשורת אשר החלה לפעול בישראל בשנת 1999 והייתה למעשה החברה השלישית אשר סיפקה שירותי סלולר ומכרה חבילות של שיחות לצד חברות הסלולר הוותיקות יותר פלאפון וחברת סלקום אשר קדמו לה. משרדי החברה ממוקמים בראש העין וכיום ניתן לדבר על החברה כחברת תקשורת ולאו דווקא חברת סלולר.

בראשית דרכה הייתה חברת אורנג בבעלות קונצרן הענק האצ'יסון מהונג קונג ואף הייתה הראשונה מבין חברות הסלולר אשר הונפקה בבורסה. בשנת 2009 מכרה חברת האצ'יסון את מניותיה בחברה ברווח ניכר מאוד לחברת סייקלס של מר אילן בן דוב, אשר רכש את החברה תוך לקיחת הלוואות ענק ומינוף פיננסי אדיר אשר בסופו של יום לא הצליח לעמוד בו ובינואר 2013 נמכרו 33% ממניות החברה אשר מהווים למעשה את גרעין השליטה בחברה לאיש העסקים מר חיים סבן , אשר החזיק שנים קודם לכן את גרעין השליטה בקבוצת בזק.

כאמור אורנג החלה את ראשית דרכה בשנת 1999 כחברת סלולר, חבילות אורנג נמכרו לצרכנים לצד חבילות של פלאפון וסלקום, מתחילת דרכה מיצבה את עצמה אורנג כחברה איכותית ויש אף יומרו אליטיסטית, חבילות אורנג נמכרו תמיד לפחות במחיר המתחרות ופעמים רבות אף מעבר לכך, ולא מעט לקוחות בחרו ב חבילות אורנג כחלק מסטאטוס, לא מעט בגלל העובדה שהטכנולוגיה בה השיקה אורנג את הרשת הסלולרית שלה הייתה  GSM   אשר הייתה למעשה רשת הסלולר היחידה בארץ אשר אפשרה ללקוחותיה לטוס עם המכשיר האישי שלהם לחו"ל ולכן פעמים רבות חבילות אורנג היו יקרות יותר מהחבילות של חברות פלאפון וסלקום.

בחודש מרץ 2011 רכשה חברת אורנג את 012 סמייל ובעקבות רכישה זו הפכה חברת אורנג מחברת סלולר לחברת תקשורת למעשה , בעקבות רכישה זו יש באפשרותה של אורנג חבילות אינטרנט ושיחות בינלאומיות ובעבר אף אורנג חבילות שיחות מקומיות אולם פעילות זו נסגרה לאחר שהסבה לחברה הפסדים רבים. כיום מציעה אורנג ללקוחותיה חבילות סלולר, חבילות אינטרנט וחבילות של שיחות בינלאומיות. בנוסף מציעה אורנג חבילות סלולר מוזלות ללקוחותיה תחת המותג 012 מובייל, וזאת על גבי אותה רשת למעשה מציעה אורנג חבילות שונות אשר מבחינה טכנולוגית הן זהות: האחת תחת המותג אורנג והשנייה תחת המותג 012 מובייל.

למעשה חברת אורנג מציעה שתי חבילות סלולר זהות בשמות שונים ועל גבי אותה רשת:

שיחות ללא הגבלה פרימיום

 

69 ₪

דקות ללא הגבלה, הודעות ללא הגבלה, 3GB גלישה

המחיר לחודש למשך חצי שנה

59₪

דקות ללא הגבלה, הודעות ללא הגבלה, 3GB גלישה, 500 דקות שיחה ל 42 יעדים בחו"ל

המחיר לשנה !!! 500 דקות שיחה ל 42 יעדים בחו"ל

 

בדוגמא שלפנינו ניתן לראות שמחיר חבילה ב 012 מובייל נותנת יותר ועולה פחות מחבילה של אורנג. אולם למעשה בפועל מוכרת אורנג חבילות זהות במחיר שונה וזאת על מנת להתמודד עם תחרות המחירים בענף מבלי לשחוק את המכירים של כל חבילות הסלולר בחברה.

---
 
השוואה ורכישת מסלולי סלולר
 
 

Tivonet