דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא פלאפון חבילות מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

פלאפון חבילות

חברת פלאפון הינה חברת התקשורת הסלולרית הראשונה אשר הוקמה בישראל. החברה הוקמה בשנת 1985 והחלה לספק שירות וחבילות פלאפון החל משנת 1986. החברה הוקמה ע"י החברות מוטורולה ותדיראן תקשורת והטכנולוגיה הראשונה בה השתמשה החברה הייתה שיטת שידור אנלוגית.

עד לשנת 1994 הייתה למעשה חברת פלאפון השחקנית היחידה בשוק ולכן למעשה היוותה מונופול במשק הישראלי, מחירי חבילות פלאפון הרקיעו לשחקים ומכיוון שלא היה פיקוח בנושא מכרה פלאפון חבילות יקרות מאוד, בשנת 1994 החלה חברת סלקום לפעול בשוק והציעה חבילות מחירים זולים משמעותית מחברת פלאפון, הדבר הוביל לירידת מחירי חבילות פלאפון וכעת הייתה לצרכנים אלטרנטיבה נוספת לתקשורת סלולרית בנוסף לחבילות פלאפון.

במהלך השנים עברה החברה מספר פעמיים שינויי בעלות, מוטורולה קנתה את חלקה של תדיראן תקשורת בחברת פלאפון ולאחר מכאן נמכרה חברת פלאפון לחברת בזק אשר מחזיקה בחברה כחברת בת עד היום. במרוצת השנים גם השוק השתנה לחלוטין ונכנסו מתחרים לשוק הסלולר בישראל , בתחילה נכנסה חברת אורנג' אשר החלה לפעול בשנת 1999 העצימה את התחרות , העלתה את נושא חשיבות התקשורת בחו"ל ואת גובה המחירים שם ולכן הציעה פלאפון חבילות אשר היו שונות הן במחירן והן בתכולתן מחבילות פלאפון אשר הציעה החברה בתחילת דרכה. 
בשנתיים האחרונות עם מהפכת התקשורת אשר הוביל השר לשעבר משה כחלון, חלה מהפכה של ממש כמות חברות הסלולר בשוק הישראלי השתנתה דרמטית, נכנסו עוד שתי חברות סלולר אשר מציעות כמו פלאפון חבילות תקשורת ושירותים אשר כוללות את כל השירותים אשר מציעה פלאפון חבילות שלה. והן גולן והוט מובייל וזאת בנוסף לחברת סלקום חבילות נוספו וכם חברת אורנג סיפקה חבילות סלולר דומות אחת לשנייה ובנוסף לחברות אילו החלו לפעול בענף עוד ארבע חברות סלולר וירטואליות (רמי לוי סלולרי, יו פון, הוט סלולר ו-012 מובייל) אשר מוכרות חבילות סלולר בדומה ל פלאפון חבילות אילו מציעות  מגוון לא רע של שירותים במחירים ממש נמוכים.

במטרה לא לשחוק את מחירי חבילות הסלולר פלאפון חיפשה ועדיין מחפשת כל הזמן דרכים לבדל את חבילות פלאפון ומחירן מחבילות תקשורת אחרות אשר מציעות חבילות די דומות לאילו של פלאפון. הדרך בה בחרה חברת פלאפון לעשות זאת היא ע"י הדגשת איכות הרשת ומהירות הגלישה בחבילות פלאפון השונות, פלאפון מאוד גאה ומתגאה במהירות הגלישה אשר היא מציעה ללקוחותיה ובעליונותה הטכנולוגית  אל מול המתחרים וע"י כך מצליחה פלאפון לגבות מחירים גבוהים יותר על חבילות התקשורת אשר היא מציעה ללקוחותיה.

היום מציעה פלאפון חבילות  תקשורת שונות, בדומה לשאר החברות רוב רובן של החבילות הינן בשיטת הכל כלול או כפי שמכונות שיחות ללא הגבלה, בחבילות אילו מציעה חברת פלאפון כמו שאר החברות תעריף אחיד לשיחות ללא הגבלה הודעות כתובות SMS, ללא הגבלה וכן גלישה באינטרנט הסלולרי, כאשר ההבדל במחיר החבילות הינו נפח הגלישה אשר כוללת החבילה, לרוב בחבילות פלאפון ושאר החברות מציעות נפח גלישה של GB 1 או של GB 3 .



---
 
השוואה ורכישת מסלולי סלולר
 




 

Tivonet