דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא הוט נט מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

הוט נט

הוט נט הינה חברת תקשורת מקבוצת הוט, מכיוון שהרגולציה בישראל במטרה לעודד תחרות בין החברות השונות, אינה מתירה לחברה כזו או אחרת להיות גם ספק של תשתית אינטרנט וגם ספק אינטרנט, אזי גם חברת בזק וגם חברת הוט נאלצו לפתוח חברות בנות אשר יהוו ספק אינטרנט. בבזק מוכרים ספק אינטרנט דרך בזק בינלאומי ואילו בהוט הקימו את הוט נט למכירת מוצר זה- ספק אינטרנט.

הוט נט קיבלה רישיון ספק אינטרנט בדצמבר 2010 וסמוך למועד הנ"ל החלה גם את פעילותה, מרבית עובדי החברה הינם עובדי חברות מיקור חוץ אשר מאיישים מוקדים טלפונים אשר נמצאים בנצרת עילית ואילו הנהלת הוט נט נמצאת בבנייני קבוצת הוט ביקום. כך שלמעשה למרות ההפרדה הרישומית של החברות קיימת זיקה ישירה ותיאום מלא בין קבוצת הוט לבין חברת הוט נט. השיתוף הנ"ל אינו עולה בקנה אחד עם רוח הדברים ומדיניות משרד התקשורת אשר מעודד את התחרותיות בשוק. ע"י שיתופי פעולה כאילו ואחרים בין קבוצת הוט אשר מוכרת תשתיות אינטרנט ללקוחות בישראל לחברת הוט נט אשר הינה ספק אינטרנט, עלולה להיווצר סיטואציה אשר פוגעת קשות בתחרות בין ספקיות האינטרנט השונות מכיוון שלחברות סמייל 012 או לנט וויז'ן 013 או לחברת אקספון 018 ואחרות אין את היכולת להציע ולמכור תשתית אינטרנט אותן תשתיות אשר יש אך ורק לחברות בזק וחברת הוט, ולכן מטבע הדברים כאשר לקוח בוחר בהוט כספקית תשתית האינטרנט שלו אזי באופן טבעי הוא יופנה בצורה כזו או אחרת ל הוט נט על מנת שתהיה ספק אינטרנט עבורו וע"י כך נפגעת יכולתן של שאר ספקיות האינטרנט להתחרות בצורה שווה.

מחירי חבילות הגלישה אשר מציעה הוט נט כספק אינטרנט מעידות על האפשרות להתחרות בספקיות האינטרנט האחרות בצורה אגרסיבית מאוד וזאת מכיוון שמבנה העלויות שלה הינה הרבה יותר רזה מעצם היותה חלק מקבוצת הוט והשימוש שעושה הוט נט בעובדי מיקור חוץ, הוט נט מוכרת את כל חבילות הגלישה עד למהירות של 100 מגה בייט במחיר של 20 ₪ לחודש, שהינו מחיר אגרסיבי מאוד בשוק ולא מאפשר למרבית החברות האחרות לתמחר את חבילת ספק האינטרנט במחיר הנכון מבחינתן.

בנוסף עוסקת חברת הוט נט בדומה לחברת בזק בינ"ל במכירות של חבילות שיחות בינ"ל הקידומת של הוט נט הינה 017, גם במקרה הנ"ל מיתוך הצורך לשמור על הפרדה מבנית של שירותי  התקשורת אשר קבוצת הוט מספקת, הוצאה פעילות זו מחברת האם הוט ועברה לחברת הבת הוט נט, הוט נט מוכרת חבילות שיחות בינלאומיות במחיר של 10 ₪ לחודש, המאפשרת שיחות ללא הגבלה לכ 31 יעדים שונים כל העולם, בין המדינות ניתן למצוא לא מעט ממדינות אירופה, ארה"ב , רוסיה ועוד מספר מדינות באסיה. 


---
השוואת מחירי חבילות אינטרנט ורכישה
  • השוואת ספקי אינטרנט
    • השוואת ספק + תשתית אינטרנט
      • השוואת תשתית אינטרנט


        Tivonet