דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא טלפון סלולרי מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

טלפון סלולרי

לפני שהגיח לאוויר העולם הטלפון הסלולרי ולאחר מכן כל המכשירים המתקדמים בעקבותיו, העולם נאלץ להסתפק בטלפון ביתי רגיל ללא ניידות, ששימש בעיקר לשיחות בתוך הארץ או לשיחות לחו"ל בעלות גבוהה. טלפון סלולרי הוא טלפון ללא חוט, המאפשר שיחות באזורים שונים על ידי טכנולוגיה סלולרית במרחב. בימיו הראשונים של הטלפון הסלולרי לא היו לו הרבה פונקציות ואפשריות, מלבד שיחות נכנסות ויוצאות, אך בימנו עם הקדמה הסלולרית המפותחת והדור השלישי של מכשירי הנייד, אנחנו עדים למהפכה גדולה בעולם הסלולר. המכשירים המתקדמים כמו האייפון והגלאקסי מהווים אבן דרך ברורה בעולם הטכנולוגי, שעם עם הזמן רק גדל ומאפשר נוחות ונגישות למשתמש. 

פונקציות במכשירי הסלולר

אין ספק כי לכל טלפון סלולרי יש תכונות שונות, פונקציות ומאפיינים, בהתאם לצרכיו מהמכשיר. כמו בכל טלפון סלולרי כמובן שתהיה פונקציית חיוג ופונקציית קבלת שיחות, ספר טלפונים, קבלה והעברת הודעות טקסט וכן עוד מגוון של פונקציות בסיסיות. בנוסף, במכשירים המתקדמים ניתן ליהנות מיישומים נוספים, כגון מצלמה קדמית ואחורית, שיחות וידאו, פונקציית הקלטה, יישומי ניווט, דפדפן לגלישה באינטרנט, משחקים, זיהוי קולי, מערכת הפעלה, זיכרון לאחסון נתונים ועוד. בעזרת טלפון סלולרי החיים של כולנו נראים קלים יותר, אם בקשר הישיר עם בני המשפחה ואם בנגישות למקום העבודה וכן אפשרות של עבודה מהבית ועוד. כמו כן, המעגל החברתי מתרחב וניתן לשמור על קשר עם יותר אנשים באמצעות שיחת טלפון או באמצעות שיחת מצלמה עם מכרים מהארץ או מחו"ל.
 

השוואת מחירים, בחירת דגם ומסלול

לכל טלפון סלולרי יש מחיר שונה, לפי הדגם, לפי הדור של המכשיר וכן לפי החברה המייצרת. כיום ישנן אופציות רבות ומגוון חברות המציעות פלאפון חכם ומתקדם עם פונקציות שמאפשרות נגישות רבה. לכל אחד יתאים דגם מסוג שונה, לכן לפני בחירת הפלאפון, כדאי לעשות השוואת מחירים וכן לקרוא ביקורות לגבי המכשיר. במהלך הרכישה, וודאו כי אכן המכשיר מתאים לצרכים האישיים שלכם ובקשו מסלול משתלם שישתלב היטב עם האופן בו אתם עושים שימוש עם המכשיר. ניתן לבחור מסלול קבוע מראש, או מסלול חופשי עם עלות לכל דקת שיחה. במידה ויש לכם מכרים בחו"ל, תוכלו להוסיף מעט כסף וליהנות משיחות חופשיות לכל העולם. 


---
 
השוואה ורכישת מסלולי סלולר
 
 

Tivonet