דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא חברות סלולר השוואת מחירים מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

חברות סלולר השוואת מחירים

בשוק התקשורת הישראלי פעילות כיום כתשע חברות סלולר השוואת מחירים ביניהן הינו דבר נדרש. שר התקשורת לשעבר מר משה כחלון הוביל רפורמות רגולטוריות מקיפות בשוק התקשורת הישראלי בכלל ובשוק הסלולר בפרט. מטרתן העיקרית של רפורמות אילו היה להיטיב עם ציבור הצרכנים בישראל ולהוביל לירידה של מחירי חבילות הסלולר. משרד התקשורת בהובלתו של השר לשעבר הגדיל את מספרן של חברות הסלולר השוואת מחירים הינה פועל יוצא נדרש והכרחי של המהלך.


מספר חברות סלולריות גדלות בישראל

הגדלת מספר החברות הובילה לתחרות מחירים עמוקה ואגרסיבית בשוק, חברות סלולריות חדשות החברות גולן טלקום והוט מובייל בחרו באסטרטגיה של מחיר בכניסתן לשוק וגררו את השוק למלחמת מחירים מטורפת, אשר בשיאה הציע אף חברת גולן טלקום להצטרף לחברה בעלות של אפס ₪ בחודש למספר חודשים מוגבל.

במציאות הנ"ל לרבים מלקוחות חברות סלולר השוואת מחירים הייתה דבר מתבקש ובאמת בעקבות השוואת מחירים חברות סלולריות הוותיקות נאלצו להוזיל בצורה ניכרת את עלות החבילות ושרותי הסלולר השונים.

מתוך צורך אמיתי להשוואת מחירי חברות הסלולר בישראל הוקם אתר תקשורת תשווה תקנה, מוצגות טבלאות השוואת מחירים חברות סלולר ותקשורת נוספות (כדוגמת הטבלה בסוף המאמר), כל צרכן יכול לבחור בקטגוריה המתאימה לו את המוצר הרלוונטי עבורו, להשוות מחירים בין חברות התקשורת השונות ודרך האתר להצטרף ישירות לחברה הרלוונטית עבורו. מכיוון שלעיתים חברות התקשורת והסלולר נוטות להציג את הדברים בצורה מורכבת ומבלבלת והשוואת מחירים הינה מורכבת מעט, ניתן ליצור קשר עם נציגי האתר אשר בקיעים ובעלי ידע נרחב בשוק ולהתייעץ עמם בנוגע לחברות הסלולר השוואת מחירים בין המסלולים השונים, וכל תחום שהוא העוסק בתקשורת.

דווקא בימים אילו כאשר יוקר המחיה בישראל מעיק על כל האוכלוסיות, ניתן ע"י השוואת מחירים נכונה והתנהלות צרכנית נבונה, לחסוך אלפי שקלים לכל בית אב בישראל בתחום זה.


חברות סלולר השוואת מחירים

---
 
השוואה ורכישת מסלולי סלולר
 
 

Tivonet