דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא כמה זה אינטרנט מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

כמה זה אינטרנט

אינטרנט הינו מוצר צריכה כמעט בכל בית בישראל, כמעט כל בתי האב בישראל מחוברים לאינטרנט ולכן ניתן לדבר על אינטרנט כמוצר צריכה. כמה זה אינטרנט בחודש הינה שאלה אשר ראוי שתשאל ע"י כל צרכן אשר משלם, כפי שאנו בודקים את מחירי מוצרי הצריכה השונים בחנויות ובודקים את ההוצאות הכספיות על מגוון נרחב של מוצרים הרי חשוב לבדוק כמה זה אינטרנט בעלות החודשית.
 

השוואת מחירים באינטרנט


אולם לפני שבודקים כמה זה אינטרנט במסגרת ההוצאות החודשיות שלנו, ראוי כי נגדיר מה בדיוק אנחנו צריכים, מחירן של חבילות הגלישה באינטרנט נקבעות עפ"י מהירות הגלישה כלומר קצב העברת הנתונים על גבי תשתית האינטרנט ולכן כאשר שואלים כמה זה אינטרנט בחודש אזי ראוי לציין גם את מהירות הגלישה הנחוצה. כיום בהמשך לשיפורים טכנולוגיים יומיומיים כמעט, מהירות הגלישה הולכת ועולה מידי מספר חודשים, את מהירות הגלישה הגבוה ביותר בשוק כיום מספקת חברת הוט והיא עומדת על כ 200 מגה ועלותה החודשית בחבילת טריפל הוט הכוללת גם מגוון רחב של ערוצי טלוויזיה ושיחות נייחות עומדת על סכום של 200 ₪ בחודש ל שלושת החודשים הראשונים ואח"כ מחיר החבילה עולה לתעריף של: 399 ₪.

כמה זה אינטרנט

 
תעריף החבילה הנ"ל הינו תעריף הוגן מאוד והמחיר הינו מצוין אולם נשאלת השאלה האם בכלל יש צורך במהירות הנ"ל או ליתר דיוק מי זקוק למהירויות גלישה בסדר גודל שכזה, התשובה הינה  תשובה פשוטה- כל אותם לקוחות ומשתמשי אינטרנט אשר צורכים בזמן גלישתם נפח גלישה גבוה בבת אחת כלומר, אנשים אשר עובדים עם קבצי נתונים גבוהים בעיקר בעולמות הגרפיקה, שרטוט, תכנון, עולמות המדיה כגון סרטים, קבצי קול וכו'. גולשים אשר נוהגים להוריד סרטים ושירים במחשב וכן אנשים אשר נוהגים לשחק במשחקי מחשב- בקיצור לא מעט אנשים וגולשים זקוקים למהיריות הגבוהות.

אולם קיימים גם לא מעט גולשים אשר יכולים להסתפק במהירויות נמוכות יותר, כל אותם גולשים אשר משתמשים במחשב לצורך העברת מיילים וגלישה כללית באתרים רגילים אינם חייבים לאמץ לעצמם את חזית הטכנולוגיה ומהירויות הגלישה הגבוהות כל כך, גולשים אילו יכולים להסתפק במהירויות גלישה של עד 30 מגה לערך ולשלם עבור סך של 20-25 ₪ לערך לחודש. מחיר חבילות הגלישה הנ"ל נמוכות יחסית שמני טעמים, הראשון: מכיוון שהתחרות בשוק התקשורת עזה והחברות חייבות להוריד מחירים בכדי להיות תחרותיות והשנייה הינה העובדה כי בכל פעם שמשווקת חבילת גלישה חדשה במהירות גבוהה יותר הרי שהיא דוחקת למטה את מחירי החבילות האחרות עם מהירויות הגלישה הנמוכות יותר.
לסיכומם של דברים ניתן בפירוש לומר כי כמה זה אינטרנט בחודש הינה שאלה לגיטימית אשר כל צרכן נבון ראוי שישאל אולם שניה לפני שעושים את ההשוואות בין החברות השונות ראוי לבדוק מה היא מהירות הגלישה אשר מתאימה לצרכינו ואז להשוות מחירים בין החברות השונות.


---
השוואת מחירי חבילות אינטרנט ורכישה
  • השוואת ספקי אינטרנט
    • השוואת ספק + תשתית אינטרנט
      • השוואת תשתית אינטרנט


        Tivonet