דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

ערוץ טלוויזיה לכלבים בהוט

בשורה משמחת לכלביהם של לקוחות הוט כבלים, ערוץ חדש החל לפעול ללא עלות במסגרת הוט כבלים ערוץ DOGTV אשר ישודר ללא עלות כאמור באפיק 68 בהוט כבלים. הערוץ אשר מיועד לצפייה של כלבים, כן כן אתם קוראים נכון- משדר תכנים בדמות צלילים ואלמנטים ויזואליים שכלבים נהנים לשמוע ולראות ומקנים להם הרגשה של חבר/נוכחות וירטואלית.

לכאורה נשמע רעיון תלוש מהמציאות ונראה כגחמה של יוצר משועמם אשר הצליח לגרום ל הוט כבלים לשדר את הערוץ הנ"ל אולם בפועל מדובר במשהו גדול ורציני הרבה יותר. ומן הסתם בחברה מצפים כי השקת ערוץ DOGTV תוביל ל הצטרפות להוט של לקוחות בעלי כלבים אשר הערוץ רלוונטי עבורם.

הערוץ אשר הינו פרי פיתוחה של חברה ישראלית פעיל כבר מזה כשנתיים בארצות הברית וזוכה שם להצלחה חסרת תקדים, בנוסף מדינות רבות נוספות החלו לשדר את הערות ביניהן: באסיה, בקוריאה, יפן וסין ואילו באירופה ניתן למצוא את הערוץ ב: אנגליה, פורטוגל, גרמניה וצרפת. מלבד במדינות אילו נראה כי חברות כבלים במדינות נוספות צפויות להתחיל ולשדר את ערוץ ה DOGTV. לא בכדי צופים בחברת הוט כי קהלים מסוימים ישקלו כעת הצטרפות להוט בכדי שכלביהם יוכלו לצפות בערוץ הנ"ל.

הערוץ אשר החל כאמור בשידוריו לפני כשנתיים לערך בארה"ב קיבל בתקופה האחרונה משב רוח מאוד מאוד מרענן, חברת הענק וענקית המדיה "דיסקברי" אשר בין היתר הינה הבעלים של ערוץ אנימל פלנט ועוד ערוצים נוספים, החליטה להשקיעה השקעה כספית גבוהה כמשקיעה אסטרטגית בערוץ וכעת לאחר השקעה זו יוכל הערוץ הן להתפתח מבחינה שיווקית ולשדר בחברות כבלים נוספות ברחבי העולם והן ליצור תוכן נוסף חדש ומעניין אשר יגדיל את יכולת השידור של הערוץ.

כך שכאמור מעבר לקוריוז מדובר בערוץ מסחרי לכל עניין ודבר ובעסק  כלכלי רציני ביותר אשר  בנוי על הצורך שלנו למצוא תעסוקה בשעות היום לבעלי חיים, בעיקר כלבים כמובן אשר כתוצאה מאורך החיים המודרני מוצאים את עצמם שעות ארוכות בודדים בבית, בדידות זו המכונה "בדידות הכלב" ממש מוכרת כתופעה בקרב בעלי כלבים אשר נוהגים כאמור להשאיר אותם שעות רבות בבית, התופעה מתאפיינת בסימפטומים שונים כגון חרדת נטישה, פחד מרעשים דיכאון ולחץ. כמובן שבעלי כלבים ישמחו לשקול הצטרפות להוט על מנת לאפשר לכלביהם לצפות בערוץ DOGTV, מה עוד כי במקרים קיצוניים של "בדידות כלב" יש ממש צורך בטיפול התנהגותי לבעל החיים עד כדי טיפול תרופתי בנוגדי דכאון במקרים הקשים. אין ספק כי הצטרפות להוט תפחית את רגשות האשם של בעלי הכלבים בייחוד עם צפייה בערוץ DOGTV תקל על הכלבים את השהיה הארוכה לבד בבית במשך היום ללא חברת בני אדם.

 

 

 

 שיווק באינטרנט