דף הבית | מי אנחנו | צור קשר                                                                                                                                    


  תקשורת NET

להצטרפות ו/או לקבלת פרטים נוספים בנושא מחיר תשתית אינטרנט מלא/י את פרטייך כאן:

שם
דוא''ל
טלפון

מחיר תשתית אינטרנט

מחיר תשתית אינטרנט היה דבר מקומם עד לפני מספר שבועות, בשוק הישראלי פועלות שתי חברות בלבד אשר מסוגלות לספק תשתית אינטרנט: חברת בזק וחברת הוט. שתי חברות תשתית אינטרנט אילו היוו למעשה דואופול בשוק ולכן מחיר תשתית אינטרנט בשוק הישראלי הינו גבוה. המצב בשוק היה אבסורדי וזאת מכיוון שחברות אשר משמשות כספקיות אינטרנט קיימות לא מעט כדוגמת: 012 סמייל, נטויז'ן, בזק בינלאומי, אקספון, אינטרנט רימון ועוד ולכן גם מחיר השירות הינו תחרותי וזול ואילו כאמור רק שתי חברות אינטרנט תשתית חברת בזק וחברת הוט אשר גובות מחיר תשתית אינטרנט גבוה.

השוק הסיטונאי אשר עליו הכריז הרגולטור בהובלת משרד התקשורת כמובן, בא לעשות סדר בדברים ולשנות את המצב לפיו קיימות רק שתי חברות לאינטרנט תשתית אשר בהן מחיר תשתית האינטרנט גבוה. במהלך של השוק הסיטונאי מאלץ למעשה הרגולטור את חברות האינטרנט תשתית למכור במחיר סיטונאי מוזל ומוסכם מראש, תשתית אינטרנט לחברות אשר מהוות ספקיות אינטרנט ללקוחות. ע"י מהלך זה מתאפשרת כעת לחברות האינטרנט למכור ללקוחותיהם חבילת אינטרנט תשתית פלוס ספק וכל זאת תחת חשבונית אחת אשר כמובן מוזלת מרכישת אינטרנט תשתית מחברה אחת ואינטרנט ספק מחברה אחרת.

בטבלה לפנינו אשר פורסמה ב YNET ניתן להשוות מחירי אינטרנט תשתית פלוס ספק כאשר פעם התשתית הינה תשתית של בזק ופעם התשתית הינה תשתית של הוט. ניתן להבחין בטלה כי חסכון מושג בעיקר בתשתית של הוט כרגע, אולם אין ספק כי בשבועות הקרובים התחרות תלך ותחריף רמות המחירים לצרכן ילכו וירדו.
 

5 מגהביט שניה

 

משולב

ספק+תשתית

כמה חוסכת המשולבת?

בזק בינ"ל

115.90

47 בזק בינ"ל, 60 לבזק, 107סה"כ

לא חוסך, הבנדל עול ה יותר ב-9 ₪ לחודש, 108 ₪ לשנה.

013 נטויז'ן

120

60 נטויז'ן,60 בזק, 120 סה"כ

לא חוסכת. מחיר זהה כך או כך

012 סמייל

119

53סמייל, 60 לבזק, 113 סה"כ

לא חוסך, הבנדל עולה יותר ב- 6 ₪ לחודש, 72 ₪ לשנה.

אורנג'

111

44אורנג', 60 לבזק, 104 סה"כ

לא חוסך. הבנדל עולה יותר ב- 7 שקלים בחודש, 84 ₪ לשנה.


 ---
השוואת מחירי חבילות אינטרנט ורכישה
  • השוואת ספקי אינטרנט
    • השוואת ספק + תשתית אינטרנט
      • השוואת תשתית אינטרנט


        Tivonet